Birdie Master – reaktywacja!

  • 9 sierpnia 2012

Pamiętacie zeszłoroczny konkurs Birdie Master? W tym roku Andrzej Machulski również go przeprowadza, z wedgem Mizuno ufundowanym przez Bogi-Golf i pucharem od Latającej Bydgoszczy.

Andrzej pisze:

„Jak obiecałem tak się stanie. Konkurs BIRDIE MASTER Olszewka Cup znów zagości w programie turniejów.

Zasada jest prosta, zwycięzcą kategorii zostanie osoba, która w całym cyklu rozgrywek uzyska największą ilość birdie. W przypadku równej ilości zwycięzca wyłoniony zostanie w inny sposób, który wkrótce zostanie opublikowany na stronie.

Na razie po trzech turniejach klasyfikacja BIRDIE MASTER wygląda następująco:
Adam Pawlonka – 4
Wojciech Dutkowski, Rafał Rudol, Zygmunt Olejniuk oraz Arek Płaszczykowski – 3

Birdie Master otrzyma ode mnie pamiątkowy certyfikat, który wręczę po ostatnim turnieju zamykającym cykl, kij golfowy Mizuno MP R-12 Wedge 52 st. (z możliwością wymiany na inny kąt nachylenia lica) o wartości 500,00 zł ufundowany przez sklep internetowy BogiGolf oraz puchar z imiennym tytułem ufundowany przez portal internetowy Latająca Bydgoszcz.

Nagroda :

Informacje o sponsorach :

Bogi-Golf

Firma Bogi-Golf powstała w maju 2004 roku. Jako wyspecjalizowany sklep golfowy od początku naszej działalności zajmujemy się wyłącznie detaliczną sprzedażą sprzętu golfowego – głównie poprzez kanały internetowe jak sklep internetowy, aukcje Allegro itd.

Nasza główna zasada to:

„Graj jak profesjonalista – za rozsądną cenę”

i mamy nadzieję, że oddaje ona nasze podejście do wspaniałej gry jaką jest golf. Nie sprzęt (a przede wszystkim nie jego cena) bowiem jest w niej najważniejszy, choć oczywiście potrafi przynosić spore korzyści. Wierzymy, że najważniejszy jest gracz – a to jakim sprzętem gra ma mniejsze znaczenie.

Oczywiście nie zapominamy o tych z Państwa, którzy pragną nabyć sprzęt najwyższej jakości. Sprzedając sprzęt takich marek jak TaylorMade, Nike czy Callaway pragniemy aby nasza oferta była pełna i mogła zadowolić każdego golfistę.

Sprzedajemy pełny asortyment sprzętu golfowego w atrakcyjnych cenach. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe pozycje, będąc stale otwartymi na Państwa sugestie.

Naszym zamysłem jest oferowanie golfistom na każdym poziomie taniego sprzętu, mniej znanych, ale zawsze przez nas sprawdzonych marek. Nasza strategia pozwala większej liczbie osób (nie tylko tych najbogatszych) rozpocząć przygodę z golfem, którą już na samym początku mógłby zakończyć kontakt z cenami oryginałów Callaway czy Taylor Made.
Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę przyczyniliśmy się do obalania stereotypu golfa jako niesamowicie drogiej i elitarnej dyscypliny sportu.

Latająca Bydgoszcz

Latająca Bydgoszcz to autorski portal Mateusza Machulskiego, który niedawno obchodził rocznicę istnienia. Z założenia jest to strona internetowa promująca lotnictwo cywilne jako formę podróżowania. Współpracując z Portem Lotniczym Bydgoszcz pokazuje w jaki sposób można podróżować po świecie przede wszystkim tanio.

Autor strony odbył w ciągu czterech lat ponad 125 lotów liniami rejsowymi na kilka kontynentów. Jak sam twierdzi jego rekord niskiej ceny podróży zrealizowanych to podróż z Bydgoszczy do Londynu w obie strony za … 5 groszy (tam za 1 gr a z powrotem za 1 eurocenta). Z niezrealizowanych to listopadowa podróż do Tokio z lotniska w Berlinie przez Mediolan i Rzym zakupiona za 510,00 zł (cena za loty w obie strony)

Być może golfiści o tym nie wiedzą ale z Bydgoszczy można polecieć liniami Ryanair do Prestwick w Szkocji. Ciekawostką jest fakt, że tamtejsze lotnisko położone jest tuż obok pola golfowego Prestwick Golf Club, na którym w 1860 rozegrano … pierwszy w historii turniej Open Championship. Wkrótce umieszczę na moim portalu news na ten temat skierowany przede wszystkim do miłośników golfa. Być może uda się zorganizować bydgoską wycieczkę do tego ciekawego miejsca – mówi Mateusz.”