Birdie Master Olszewka Cup 2014

  • 9 października 2014

Birdie Master Olszewka Cup 2014 to czwarta już edycja konkursu, który nagradza graczy precyzyjnych i dokładnych. Kto dołączy w sobotę do wcześniejszych zwycięzców: Darriego Bohry, Jarosława Michalskiego i Pawła Kęsika?

Dzięki uprzejmości sponsorów konkurs Birdie Master gości w programie turniejów Olszewka Cup 2014.

Zasada jest prosta, zwycięzcą kategorii zostanie osoba, która w całym cyklu rozgrywek uzyska największą ilość birdie. W przypadku równej ilości birdie tytuł przypadnie zawodnikowi z wyższym OHCP po zakończeniu ostatniego turnieju.

Birdie Master Olszewka Cup 2014 otrzyma ode mnie pamiątkowy certyfikat, który wręczę po sobotnim turnieju zamykającym cykl, wedge’a Mizuno MP-T4 ufundowanego przez firmę BogiGolf oraz puchar ufundowany przez Biuro Podróży TamPojade.pl – jedyne biuro podróży w Porcie Lotniczym Bydgoszcz.

WEDGE_MIZUNO.resized

Informacje o sponsorach:

BogiGolf

bogi2

Firma BogiGolf powstała w maju 2004 roku. Jako wyspecjalizowany sklep golfowy od początku naszej działalności zajmujemy się wyłącznie detaliczną sprzedażą sprzętu golfowego – głównie poprzez kanały internetowe jak sklep internetowy, aukcje Allegro itd.

Nasza główna zasada to „Graj jak profesjonalista – za rozsądną cenę” i mamy nadzieję, że oddaje ona nasze podejście do wspaniałej gry jaką jest golf. Nie sprzęt (a przede wszystkim nie jego cena) bowiem jest w niej najważniejszy, choć oczywiście potrafi przynosić spore korzyści. Wierzymy, że najważniejszy jest gracz – a to jakim sprzętem gra ma mniejsze znaczenie.

Oczywiście nie zapominamy o tych z Państwa, którzy pragną nabyć sprzęt najwyższej jakości. Sprzedając sprzęt takich marek jak TaylorMade, Nike czy Callaway pragniemy aby nasza oferta była pełna i mogła zadowolić każdego golfistę.

Sprzedajemy pełny asortyment sprzętu golfowego w atrakcyjnych cenach. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe pozycje, będąc stale otwartymi na Państwa sugestie.

Naszym zamysłem jest oferowanie golfistom na każdym poziomie taniego sprzętu, mniej znanych, ale zawsze przez nas sprawdzonych marek. Nasza strategia pozwala większej liczbie osób (nie tylko tych najbogatszych) rozpocząć przygodę z golfem, którą już na samym początku mógłby zakończyć kontakt z cenami oryginałów Callaway czy Taylor Made.

Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę przyczyniliśmy się do obalania stereotypu golfa jako niesamowicie drogiej i elitarnej dyscypliny sportu.

TamPojade.pl

tampojade_logo

Biuro podróży TamPojade.pl to inicjatywa Mateusza Machulskiego oraz jego kolegi Mateusza Czyżewskiego. Pasjonaci podróżowania postanowili podzielić się swoją wiedzą z klientami swojego biura opracowując ofertę skierowaną zarówno do standardowego pragnącego urlopowego wypoczynku klienta a także do najbardziej wymagających podróżników chcących odwiedzić najdalsze zakątki na mapie świata.

Na polu golfowym w Olszewce razem z rodzicami zjawiłem się kiedy miałem 9 lat. Przez te wszystkie lata obserwowałem rozwój tego przedsięwzięcia. Choć sam już w golfa nie gram mam olbrzymi szacunek dla rodziny państwa Horodeckich za to, że z powodzeniem z roku na rok rozwijają to co zapoczątkowali w 2001 roku. Jest mi niezmiernie miło, że po raz czwarty mogę wesprzeć inicjatywę konkursu Birdie Master Olszewka Cup 2014. Zapraszam także do naszego biura podróży na bydgoskie lotnisko. Jestem przekonany, że potrafię zaproponować Państwu wakacje marzeń i urlop skrojony na miarę oczekiwań – mówi Mateusz Machulski

Poniżej aktualna klasyfikacja przed sobotnim turniejem (gracze z dwoma lub więcej birdie). Kto według Was sięgnie po tytuł?

Pawlonka Adam – 5
Kęsik Paweł – 5
Wesołek Piotr – 4
Kaczmarek Ryszard – 3
Płaszczykowski Filip – 3
Badowski Waldemar – 2
Falewicz Piotr – 2
Rapca Henryk – 2
Scollan Jakub – 2
Bohra Darri – 2
Machulski Andrzej – 2
Różewicki Ryszard – 2
Litwiniuk Jerzy – 2
Solecki Krzysztof – 2

Andrzej Machulski