Birdie Master Olszewka Cup 2013

  • 10 maja 2013

Andrzej Machulski po raz trzeci przeprowadza konkurs Birdie Master. Przeczytajcie, co pisze o tegorocznej edycji.

Wszyscy pamiętamy emocje towarzyszące zakończeniu konkursu BIRDIE MASTER Olszewka Cup w zeszłym roku. Trzy birdie w ostatnim październikowym turnieju Jarosława Michalskiego doprowadziły do dogrywki z Rafałem Rudolem. Szczęście nadal sprzyjało Jarkowi w dogrywce i to on został posiadaczem tytułu BIRDIE MASTER Olszewka Cup 2012.

Dzięki uprzejmości sponsorów konkurs BIRDIE MASTER znów zagości w programie turniejów Olszewka Cup 2013. Mam nadzieję, że rywalizacja będzie równie emocjonująca jak w latach poprzednich.

Zasada jest prosta, zwycięzcą kategorii zostanie osoba, która w całym cyklu rozgrywek uzyska największą ilość birdie. Tutaj nowość – w przypadku równej ilości birdie tytuł przypadnie zawodnikowi z wyższym OHCP po zakończeniu ostatniego turnieju.

BIRDIE MASTER Olszewka Cup 2013 otrzyma ode mnie pamiątkowy certyfikat, który wręczę po ostatnim turnieju zamykającym cykl, bon towarowy do realizacji w sklepie internetowym sponsora o wartości 400,00 zł ufundowany przez firmę BOGIGOLF oraz puchar ufundowany przez Biuro Podróży LATAM Z BYDGOSZCZY.

Informacje o sponsorach:

BogiGolf

bogi2

Firma BogiGolf powstała w maju 2004 roku. Jako wyspecjalizowany sklep golfowy od początku naszej działalności zajmujemy się wyłącznie detaliczną sprzedażą sprzętu golfowego – głównie poprzez kanały internetowe jak sklep internetowy, aukcje Allegro itd.

Nasza główna zasada to „Graj jak profesjonalista – za rozsądną cenę” i mamy nadzieję, że oddaje ona nasze podejście do wspaniałej gry jaką jest golf. Nie sprzęt (a przede wszystkim nie jego cena) bowiem jest w niej najważniejszy, choć oczywiście potrafi przynosić spore korzyści. Wierzymy, że najważniejszy jest gracz – a to jakim sprzętem gra ma mniejsze znaczenie.

Oczywiście nie zapominamy o tych z Państwa, którzy pragną nabyć sprzęt najwyższej jakości. Sprzedając sprzęt takich marek jak TaylorMade, Nike czy Callaway pragniemy aby nasza oferta była pełna i mogła zadowolić każdego golfistę.

Sprzedajemy pełny asortyment sprzętu golfowego w atrakcyjnych cenach. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe pozycje, będąc stale otwartymi na Państwa sugestie.

Naszym zamysłem jest oferowanie golfistom na każdym poziomie taniego sprzętu, mniej znanych, ale zawsze przez nas sprawdzonych marek. Nasza strategia pozwala większej liczbie osób (nie tylko tych najbogatszych) rozpocząć przygodę z golfem, którą już na samym początku mógłby zakończyć kontakt z cenami oryginałów Callaway czy Taylor Made.

Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę przyczyniliśmy się do obalania stereotypu golfa jako niesamowicie drogiej i elitarnej dyscypliny sportu.

Latam z Bydgoszczy

BANER_LATAM

Biuro podróży Latam z Bydgoszczy to kolejna (po portalu Latająca Bydgoszcz) inicjatywa Mateusza Machulskiego. Bydgoski pasjonat taniego latania po świecie tym razem przygotowuje kompletną ofertę dla każdego chcącego odwiedzić nawet najdalsze zakątki naszego globu.

Przykładem, że nawet najbardziej egzotyczną podróż możemy zacząć na bydgoskim lotnisku jest wyprawa Mateusza do Chin i Malezji opisana na portalu Latająca Bydgoszcz.

Na stronie internetowej biura podróży Latam z Bydgoszczy jest też specjalna oferta dla miłośników golfa. Mam nadzieję, że zainteresuje golfistów z regionu. Cieszę się, że po raz kolejny mogę wesprzeć organizację konkursu BIRDIE MASTER Olszewka Cup rozgrywanego na polu, do którego zawsze będę miał sentyment – mówi Mateusz

Ze swojej strony wszystkim golfistkom i golfistom życzę powodzenia i jak największej ilości birdie na turniejach Olszewka Cup.

Andrzej Machulski