Henryk Rapca zwyciężył w polskiej edycji World Golfers Championship!

• 29 sierpnia 2011

W miniony weekend odbył się finał polskiej edycji turnieju World Golfers Championship. Gracze z całej Polski rywalizowali w sześciu kategoriach handicapowych. W grupie 21-25 zwyciężył nasz...

W miniony weekend odbył się finał polskiej edycji turnieju World Golfers Championship. Gracze z całej Polski rywalizowali w sześciu kategoriach handicapowych. W grupie 21-25 zwyciężył nasz „wychowanek” – Henryk Rapca, który na polu w Olszewce zaczynał swoją przygodę z golfem i tu gra najczęściej. Razem ze zwycięzcami z pozostałcy kategorii pojedzie na międzynarodowy finał w RPA.

Henryk jest trzecim graczem z Olszewki, który wygrał w finale WGC. Poprzednio ta sztuka udała się Adamowi Pawlonce i Rafałowi Rudolowi.