Birdie Master

  • 22 lipca 2011

Andrzej Machulski ma niespodziankę dla graczy startujących w turniejach Olszewka Cup 2011.

Andrzej pisze:

Pomyślałem, że warto urozmaicić trochę klasyfikację turniejów Olszewka Cup 2011. Dlatego proponuję dodatkową kategorię – BIRDIE MASTER.

Zasada jest prosta, zwycięzcą kategorii zostanie osoba, która w całym cyklu rozgrywek uzyska największą ilość birdie. W przypadku równej ilości o wyniku zadecyduje regulamin kategorii, który wkrótce zostanie opublikowany na stronie.

Na razie po trzech turniejach klasyfikacja BIRDIE MASTER wygląda następująco : Darri Bohra – 5 Marcin Schmidt – 4 Paweł Kęsik i Henryk Rapca – 3.

Birdie Master otrzyma ode mnie pamiątkowy certyfikat, który wręczę po ostatnim turnieju zamykającym cykl, najnowszy putter firmy Taylor Made model Rossa Corza Ghost ufundowany przez sklep internetowy BogiGolf oraz nagrodę od firmy Orbi Plus & European Center – roczną prenumeratę czasopisma Golf&Life.

Informacje o sponsorach :

Firma Bogi-Golf powstała w maju 2004 roku. Jako wyspecjalizowany sklep golfowy od początku naszej działalności zajmujemy się wyłącznie detaliczną sprzedażą sprzętu golfowego – głównie poprzez kanały internetowe jak sklep internetowy, aukcje Allegro itd.

Nasza główna zasada to:

„Graj jak profesjonalista – za rozsądną cenę”

i mamy nadzieję, że oddaje ona nasze podejście do wspaniałej gry jaką jest golf. Nie sprzęt (a przede wszystkim nie jego cena) bowiem jest w niej najważniejszy, choć oczywiście potrafi przynosić spore korzyści. Wierzymy, że najważniejszy jest gracz – a to jakim sprzętem gra ma mniejsze znaczenie.

Oczywiście nie zapominamy o tych z Państwa, którzy pragną nabyć sprzęt najwyższej jakości. Sprzedając sprzęt takich marek jak TaylorMade, Nike czy Callaway pragniemy aby nasza oferta była pełna i mogła zadowolić każdego golfistę.

Sprzedajemy pełny asortyment sprzętu golfowego w atrakcyjnych cenach. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe pozycje, będąc stale otwartymi na Państwa sugestie.

Naszym zamysłem jest oferowanie golfistom na każdym poziomie taniego sprzętu, mniej znanych, ale zawsze przez nas sprawdzonych marek. Nasza strategia pozwala większej liczbie osób (nie tylko tych najbogatszych) rozpocząć przygodę z golfem, którą już na samym początku mógłby zakończyć kontakt z cenami oryginałów Callaway czy Taylor Made…
Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę przyczyniliśmy się do obalania stereotypu golfa jako niesamowicie drogiej i elitarnej dyscypliny sportu.

www.bogigolf.com.pl

Golf & LIFE – to jedyny w Polsce ekskluzywny magazyn lifestylowy, o szeroko prezentowanej tematyce golfowej. Wydawany jest wersji polsko-angielskiej. Czytelnicy Golf & LIFE to ludzie, którym filozofia golfowego stylu życia jest bliska – o silnej motywacji do przynależenia do elit zarówno finansowych jak i kulturalnych. Jest to rosnąca stale grupa odbiorców wyjątkowo silnie zainteresowana tematem. Należą do niej zarówno kobiety jak i mężczyźni, młodzież i dorośli. Są to ludzie wykształceni, aktywni, opiniotwórczy o szerokich zainteresowaniach, w większości skupiający duży potencjał finansowy i decyzyjny.

Wiodącym tematem Golf & LIFE jest prezentacją pozytywnego stylu życia kojarzonego z golfem tzn. obejmującą zarówno aktywny wypoczynek ze sportową rywalizacją, jak i tematy związane ze zdrowiem, urodą, motoryzacją, ekonomią, kulturą i sztuką.

www.golfandlife.pl