Zapraszamy na turniej i nie tylko

  • 6 maja 2011

Zapraszamy na pierwszy turniej tegorocznej edycji Olszewka Cup. Gramy w sobotę, 14. maja. Start o 10.00. W poprzedzający piątek jak zwykle dzień treningowy.

Poza turniejem mamy dla Was niespodziankę, zorganizowaną przez Andrzeja Machulskiego:

Każdy kto przyjedzie do Olszewki 14 maja na turniej z cyklu Olszewka Cup powinien zarezerwować sobie znacznie więcej czasu. Nie mam tu na myśli biesiady po turnieju ale coś znacznie bardziej pożytecznego w odniesieniu do gry w golfa. Moje zaproszenie na ten dzień przyjął sędzia I klasy z certyfikatem R&A – Krzysztof Góra. Jego obecność będzie ściśle związana z podniesieniem naszej wiedzy na temat przepisów gry w golfa i ich interpretacji. Zgodził się być sędzią na naszym turnieju, obserwatorem gry i osobą rozstrzygającą kwestie sporne w odniesieniu do przepisów.

To jednak nie wszystko. Po zakończeniu turnieju w domku klubowym wygłosi wykład na temat przepisów gry w golfa a następnie po przejściu na pole golfowe symulując prawdziwe sytuacje zinterpretuje sposób ich rozwiązania w odniesieniu do przepisów. Każdy będzie mógł zadać pytanie w oparciu o własne doświadczenia na polu. Biorąc pod uwagę szumne dyskusje po turniejach w domku klubowym takich pytań będzie pewnie wiele.

Tak więc dzień zapowiada się bardzo ciekawie tym bardziej, że dla wielu z nas będzie to pierwszy kontakt z licencjonowanym i doświadczonym sędzią golfowym, który sędziuje również imprezy o charakterze międzynarodowym. Warto więc w dniu 14 maja zarezerwować sobie więcj czasu na pobyt w Olszewce.

Dziękuję Krzysztofowi za przyjęcie zaproszenia.

Andrzej Machulski