Adam Tokarz wygrał wrześniowy turniej

Adam Tokarz najpierw zagrał 66 uderzeń, a potem pokonał w dogrywce Adama Pawlonkę i Waldemara Badowskiego. W klasyfikacji netto najlepszy był Piotr Kantorski, przed Pawłem Pałaszyńskim i Oskarem Pawlonką.

Emocjonująca dogrywka między trzema graczami zadecydowała o zwycięstwie w przedostatniej części Olszewka Cup. Na drugim dołku Adam Tokarz po świetnym teeshocie i kapitalnym chipie jako jedyny zrobił par i w ten sposób został zwycięzcą turnieju. Dołek później Adam Pawlonka pokonał Waldemara Badowskiego i zdobył drugie miejsce.

Decydujący o zwycięstwie chip Adama Tokarza na drugim dołku dogrywki

Decydujący o zwycięstwie chip Adama Tokarza na drugim dołku dogrywki

Pełna tabela wyników:

Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Adam Tokarz 4 4 5 6 3 3 5 3 3 36 4 3 4 4 3 3 3 3 3 30 14.1 66 51,9
2 Adam Pawlonka 5 4 3 4 3 6 2 4 3 34 3 5 3 5 4 3 3 3 3 32 9.3 66 56,7
3 Waldemar Badowski 3 4 4 4 4 4 3 3 3 32 4 3 3 4 4 4 4 5 3 34 9.2 66 56,8
4 Piotr Słojewski 4 3 4 5 4 4 3 4 3 34 4 3 4 4 3 4 4 4 4 34 8.3 68 59,7
5 Paweł Kęsik 3 4 3 4 5 4 3 3 2 31 3 7 4 5 4 3 4 5 2 37 11.1 68 56,9
6 Paweł Bazyly 3 6 3 4 4 3 4 4 4 35 4 4 4 4 4 3 3 3 5 34 9.2 69 59,8
7 Oskar Pawlonka 3 5 3 5 4 3 3 4 5 35 5 5 4 4 3 3 3 4 3 34 18.7 69 50,3
8 Dariusz Świderski 7 6 4 3 3 4 3 4 4 38 4 5 3 6 3 4 3 3 4 35 0 73 73
9 Piotr Wesołek 4 5 3 4 4 5 3 6 4 38 4 3 4 4 4 5 4 4 3 35 15.6 73 57,4
10 Jerzy Litwiniuk 3 4 9 7 4 3 4 3 4 41 3 4 4 3 4 3 4 5 3 33 12.9 74 61,1
11 Ryszard Kaczmarek 4 4 4 5 4 5 3 5 4 38 4 4 4 4 5 4 4 4 4 37 13.4 75 61,6
12 Piotr Falewicz 3 4 4 6 4 3 4 3 6 37 4 4 4 4 5 3 4 4 6 38 12.6 75 62,4
13 Piotr Kantorski 3 4 4 5 4 4 4 4 3 35 5 3 3 7 5 5 4 4 4 40 28.5 75 46,5
14 Marek Chamera 4 5 3 4 4 6 4 4 3 37 4 5 3 4 5 3 6 4 5 39 24.0 76 52
15 Janusz Burdak 4 4 5 5 6 6 3 3 4 40 5 6 4 4 5 4 3 3 3 37 14.0 77 63
16 Paweł Pałaszyński 5 5 4 5 4 4 4 4 4 39 5 5 3 4 4 5 4 4 5 39 28.6 78 49,4
17 Marcin Schmidt 4 4 3 5 4 4 4 6 4 38 4 5 4 6 4 4 4 5 4 40 19.0 78 59
18 Krzysztof Solecki 5 4 4 3 4 5 3 4 5 37 5 4 7 5 5 4 4 6 4 44 17.2 81 63,8
19 Sławomira Malingowska 5 3 5 6 6 4 5 7 4 45 5 5 4 4 5 4 4 3 3 37 22.0 82 60
20 Zenek Gralak 4 4 3 6 6 4 4 5 4 40 5 3 5 5 5 5 5 5 5 43 16.0 83 67
21 Ryszard Różewicki 4 4 4 5 5 4 6 4 4 40 5 6 5 6 4 4 6 4 3 43 13.0 83 70
22 Arkadiusz Płaszczykowski 9 5 4 5 5 5 5 5 3 46 3 5 5 5 5 4 4 4 4 39 9.3 85 75,7
23 Janina Litwiniuk 3 4 4 4 5 5 5 6 8 44 3 5 6 8 4 5 4 3 4 42 30.5 86 86
24 Jan Doppke 3 5 7 6 6 5 8 5 4 49 6 4 6 5 4 4 4 5 4 42 34.0 91 57
25 Andrzej Malingowski 5 3 5 5 5 6 4 7 4 44 4 6 4 6 4 5 3 11 4 47 30.2 91 60,8
26 Wiktor Jachimowski 4 4 6 6 4 5 3 8 3 43 5 12 6 5 4 5 5 4 3 49 36.0 92 92
27 Gustaw Kaczmarek 6 5 5 5 5 5 5 4 5 45 5 4 5 5 5 6 6 6 6 48 36.0 93 57
28 Marcin Łabentowicz 4 4 4 6 6 4 4 4 6 42 3 8 8 5 5 5 4 7 6 51 15.0 93 78
29 Andrzej Jercha 5 4 4 6 7 4 9 3 5 47 7 7 4 4 6 3 9 4 4 48 36.0 95 59
30 Karol Falewicz 4 4 6 6 5 4 5 6 3 43 5 4 11 5 8 5 6 6 5 55 32.0 98 66
31 Michał Wiśniewski 4 7 6 6 4 6 9 4 5 51 4 7 5 5 5 5 5 7 6 49 36.0 100 64
32 Andrzej Machulski WD  –
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:
1. Piotr Kantorski (46,5)
2. Paweł Pałaszyński (49,4)
3. Oskar Pawlonka (50,3)
4. Adam Tokarz (51,9)
5. Marek Chamera (52)
6. Adam Pawlonka (56,7)
7. Waldemar Badowski (56,8)
8. Paweł Kęsik (56,9)
9. Jan Doppke (57)
10. Gustaw Kaczmarek (57)
11. Piotr Wesołek (57,4)
12. Andrzej Jercha (59)
13. Marcin Schmidt (59)
14. Piotr Słojewski (59,7)
15. Paweł Bazyly (59,8)
16. Sławomira Malingowska (60)
17. Andrzej Malingowski (60,8)
18. Jerzy Litwiniuk (61,1)
19. Ryszard Kaczmarek (61,6)
20. Piotr Falewicz (62,4)
21. Janusz Burdak (63)
22. Krzysztof Solecki (63,8)
23. Michał Wiśniewski (64)
24. Karol Falewicz (66)
25. Zenek Gralak (67)
26. Ryszard Różewicki (70)
27. Dariusz Świderski (73)
28. Arkadiusz Płaszczykowski (75,7)
29. Marcin Łabentowicz (78)
30. Janina Litwiniuk (86)
31. Wiktor Jachimowski (92)

 

1 komentarz

  1. Andrzej Machulski

    Rywalizacja o tytuł mistrza krótkiej gry na ostatnim, październikowym turnieju zapowiada się ciekawie. Zdobywca tytułu z ubiegłego roku – Paweł Kęsik zrównał się punktami z Adamem Pawlonką, który mimo wielu wygranych turniejów po raz pierwszy liczy się w ścisłej czołówce konkursu.

    Czy konieczna będzie dogrywka, czy po tytuł sięgnie Piotr Wesołek a może doskonale zagrają Kasper Płaszczykowski lub Rysiu Kaczmarek dowiemy się już na najbliższym turnieju.

    Tradycyjnie aktualna klasyfikacja BIRDIE MASTER Olszewka Cup 2014:
    (gracze z dwoma lub więcej birdie)

    PAWLONKA ADAM – 5
    KĘSIK PAWEŁ – 5
    WESOŁEK PIOTR – 4
    KACZMAREK RYSZARD – 3
    PŁASZCZYKOWSKI KASPER – 3
    BADOWSKI WALDEMAR – 2
    FALEWICZ PIOTR – 2
    RAPCA HENRYK – 2
    SCOLLAN JAKUB – 2
    BOHRA DARRI – 2
    MACHULSKI ANDRZEJ – 2
    RÓŻEWICKI RYSZARD – 2
    LITWINIUK JERZY – 2
    SOLECKI KRZYSZTOF – 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.