Wszystkiego dobrego!

Z okazji Świąt i Nowego Roku serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, obniżenia handicapów i sukcesów w turniejach składa ekipa pola golfowego w Olszewce.

Z okazji Świąt i Nowego Roku serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, obniżenia handicapów i sukcesów w turniejach składa ekipa pola golfowego w Olszewce.

12 myśli na temat “Wszystkiego dobrego!

  • 25 grudnia 2010 o 14:56
    Permalink

    ŻYCZĘ WSZYSTKIM GOLFISTOM OLSZEWKOWYM I OCZYWIŚCIE FAMILY HORODECKI WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT, A W NOWYM ROKU SUKCESÓW NA WIELU POLACH /NIE TYLKO GOLFOWYCH/ I DO MIŁEGO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU. ŻYCZENIA TAKŻE OD SENIORA KAROLA.

  • 18 stycznia 2011 o 11:13
    Permalink

    czy śnieg ubył na tyle, że można ZACZĄĆ ????

  • 18 stycznia 2011 o 11:33
    Permalink

    Obejrzyj zdjęcia na naszym blogu, to zobaczysz że to nie śnieg jest w tej chwili problemem

  • 23 lutego 2011 o 09:26
    Permalink

    Już minął m-c od ostatnich zdjęć. może by tak drobna aktualizacja. Zbieram się na pierwszą grę i nie wiem czy zapakować wodery czy łyżwy.
    Kiedy planowane jest otwarcie?

  • 23 lutego 2011 o 09:51
    Permalink

    Najświeższe zdjęcia na blogu są z szóstego lutego, kiedy to wydawało się, że ma się ku lepszemu. Teraz nie robię zdjęć, bo wyjście na pole równoznaczne jest z atakiem depresji.

  • 23 lutego 2011 o 11:10
    Permalink

    Łukaszu, 3maj się.

    Wczoraj widziałem Wiosnę – mówiła, że niebawem będzie w Olszewce.

    :)

  • 23 lutego 2011 o 11:43
    Permalink

    depresja depresją ale miło by było zobaczyć jak kwitną przebiśniegi. najwyżej zdjęcie będzie trochę poruszone

  • 23 lutego 2011 o 12:15
    Permalink

    Ja myślę, że natura się sama obroni i pole będzie ok. Problem tylko do kiedy potrwa ta p&^%$*&^na zima :(
    Pozdrawiam

  • 23 lutego 2011 o 13:32
    Permalink

    Wrzuciłem właśnie zamówione zdjęcie aktualnego stanu pola. Przebiśniegów nie ma.

  • 24 lutego 2011 o 13:23
    Permalink

    Witam! Wojciechu mam sprawę ! Doszły mnie słuchy że twój znajomy otworzył szkołę kucharską ! Mógłbyś dac mi namiary . Najlepiej stronę internetową! Dzieki i pozdrawiam