Birdie Master Olszewka Cup 2016

  • 11 maja 2016

To już szósta edycja konkursu Birdie Master. Nagrodzona zostanie osoba, która w sześciu turniejach Olszewka Cup 2016 uzyska największą ilość birdie.

Darri Bohra, Jarosław Michalski, podwójnie Paweł Kęsik oraz Adam Pawlonka w zeszłorocznej edycji to dotychczasowi zdobywcy tytułu. Zasada jest prosta, zwycięzcą kategorii zostanie osoba, która w całym cyklu rozgrywek uzyska największą ilość birdie. W przypadku równej ilości birdie tytuł przypadnie zawodnikowi z wyższym OHCP po zakończeniu ostatniego turnieju.

Birdie Master Olszewka Cup 2016 otrzyma ode mnie pamiątkowy certyfikat, który wręczę po październikowym turnieju zamykającym cykl, bon zakupowy o wartości 300 zł ufundowany przez firmę BogiGolf oraz puchar ufundowany przez Przedsiębiorstwo Prywatne Welar.

Informacje o sponsorach:

logo_BOGI_GOLF-600

BogiGolf to jeden z największych i najstarszych sklepów golfowych w Polsce. Dobrze znany w środowisku golfowym ze względu na najszerszą ofertę, bardzo dobre ceny oraz profesjonalną obsługę klienta. Działa na rynku już od 12 lat i dostarcza golfistom z całego kraju sprzęt oraz usługi typu serwis kijów czy personalizowane nadruki na piłkach.

Oprócz sklepu internetowego, BogiGolf posiada także sklep na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich, gdzie od tego roku otwarte zostało największe w Polsce centrum testowe – BogiGolf Fitting Center. Można tam testować kije golfowe praktycznie wszystkich liczących się marek golfowych: Mizuno, TaylorMade, Titleist, Callaway, Cobra, Wilson, Nike, Cleveland, Benross. Do tego pod okiem fittera certyfikowanego przez FlightScope Academy – Michała Bajerskiego – skorzystać można z profesjonalnych porad dotyczących doboru sprzętu (tzw. club fitting). Dzięki zaawansowanej technologii dobór parametrów kijów dla indywidualnych predyspozycji każdego golfisty odbywa się na poziomie takim, jak w zagranicznych centrach fittingu w Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

logo_fitting_center248

FITTING_FOTO

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu BogiGolf.com.pl oraz strony poświęconej tematyce golfowego club fittingu – www.FittingCenter.pl

LOGO_FAK (227x67)

Firma Welar jest dostawcą elementów zabezpieczeń dróg komunikacyjnych, maszyn i regałów w obiektach przemysłowych. Stalowe odbojnice zapewniają ochronę wyposażenia hal przed najechaniem przez wózki widłowe, samochody ciężarowe a także wygradzają ciągi komunikacyjne.

W ofercie firmy znajduje się także kompleksowe zabezpieczenie parkingów i placów manewrowych. Progi zwalniające, osłony masztów oświetleniowych oraz separatory ruchu i ograniczniki dojazdu to najczęściej stosowane rozwiązania w tym obszarze.

Firma zajmuje się również rozwiązaniami niestandardowymi wymagającymi przygotowania konstrukcji na specjalne zamówienie. W ofercie również kompleksowy serwis bram i stanowisk przeładunkowych oraz produkcja, dostawa i montaż bram przesuwnych do obiektów przemysłowych o wadze nawet do 2 ton.

Kontrakty firma Welar realizuje kompleksowo, od projektu poprzez dostawę najbardziej optymalnego rozwiązania aż po montaż i serwis. Kontakt: biuro@welar.pl

Wszystkim golfistom życzę powodzenia.

Andrzej Machulski