Birdie Master Olszewka Cup 2015

  • 7 października 2015

Zbliża się zakończenie piątej edycji konkursu Birdie Master Olszewka Cup 2015. Dziwne, że dotychczas po ten tytuł nie sięgnął najlepszy golfista biorący udział w Olszewskich turniejach. Tym razem Adam Pawlonka ma na to bardzo duże szanse.

Darri Bohra, Jarosław Michalski i podwójnie Paweł Kęsik to dotychczasowi zdobywcy tytułu. Zasada jest prosta, zwycięzcą kategorii zostanie osoba, która w całym cyklu rozgrywek uzyska największą ilość birdie. W przypadku równej ilości birdie tytuł przypadnie zawodnikowi z wyższym OHCP po zakończeniu ostatniego turnieju.

Birdie Master Olszewka Cup 2015 otrzyma ode mnie pamiątkowy certyfikat, który wręczę po sobotnim turnieju zamykającym cykl, bon zakupowy o wartości 300 zł ufundowany przez firmę BogiGolf oraz puchar ufundowany przez Przedsiębiorstwo Prywatne Welar.

Informacje o sponsorach:

bogi2

Firma BogiGolf powstała w maju 2004 roku. Jako wyspecjalizowany sklep golfowy od początku naszej działalności zajmujemy się wyłącznie detaliczną sprzedażą sprzętu golfowego – głównie poprzez kanały internetowe jak sklep internetowy, aukcje Allegro itd.

Nasza główna zasada to „Graj jak profesjonalista – za rozsądną cenę” i mamy nadzieję, że oddaje ona nasze podejście do wspaniałej gry jaką jest golf. Nie sprzęt (a przede wszystkim nie jego cena) bowiem jest w niej najważniejszy, choć oczywiście potrafi przynosić spore korzyści. Wierzymy, że najważniejszy jest gracz – a to jakim sprzętem gra ma mniejsze znaczenie.

Oczywiście nie zapominamy o tych z Państwa, którzy pragną nabyć sprzęt najwyższej jakości. Sprzedając sprzęt takich marek jak TaylorMade, Nike czy Callaway pragniemy aby nasza oferta była pełna i mogła zadowolić każdego golfistę.

Sprzedajemy pełny asortyment sprzętu golfowego w atrakcyjnych cenach. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe pozycje, będąc stale otwartymi na Państwa sugestie.

Naszym zamysłem jest oferowanie golfistom na każdym poziomie taniego sprzętu, mniej znanych, ale zawsze przez nas sprawdzonych marek. Nasza strategia pozwala większej liczbie osób (nie tylko tych najbogatszych) rozpocząć przygodę z golfem, którą już na samym początku mógłby zakończyć kontakt z cenami oryginałów Callaway czy Taylor Made.

Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę przyczyniliśmy się do obalania stereotypu golfa jako niesamowicie drogiej i elitarnej dyscypliny sportu.

LOGO_FAK (227x67)

Firma Welar jest dostawcą elementów zabezpieczeń dróg komunikacyjnych, maszyn i regałów w obiektach przemysłowych. Stalowe odbojnice zapewniają ochronę wyposażenia hal przed najechaniem przez wózki widłowe, samochody ciężarowe a także wygradzają ciągi komunikacyjne.

W ofercie firmy znajduje się także kompleksowe zabezpieczenie parkingów i placów manewrowych. Progi zwalniające, osłony masztów oświetleniowych oraz separatory ruchu i ograniczniki dojazdu to najczęściej stosowane rozwiązania w tym obszarze.

Firma zajmuje się również rozwiązaniami niestandardowymi wymagającymi przygotowania konstrukcji na specjalne zamówienie. W ofercie również kompleksowy serwis bram i stanowisk przeładunkowych oraz produkcja, dostawa i montaż bram przesuwnych do obiektów przemysłowych o wadze nawet do 2 ton.

Kontrakty firma Welar realizuje kompleksowo, od projektu poprzez dostawę najbardziej optymalnego rozwiązania aż po montaż i serwis. Kontakt: biuro@welar.pl

Aktualna klasyfikacja Birdie Master Olszewka Cup 2015 przedstawia się następująco:

IMIĘ I NAZWISKO – SUMA
Adam Pawlonka – 9
Piotr Falewicz –  7
Paweł Kęsik – 5
Piotr Słojewski – 5
Andrzej Malingowski – 3
Filip Płaszczykowski – 3
Mariusz Bajus – 3
Piotr Wesołek – 3
Waldemar Badowski – 3
Jarosław Michalski – 2
Jerzy Litwiniuk – 2
Krzysztof Różewicki – 2
Oskar Pawlonka – 2
Adam Tokarz – 2
Zenek Gralak – 2

Wszystkim życzę powodzenia w sobotę.
Andrzej Machulski