Paweł Kęsik – Birdie Master 2013

  • 28 października 2013

Siedem birdie w sześciu tegorocznych turniejach z cyklu Olszewka Cup 2013 zrobił Paweł Kęsik i to on zasłużył na tytuł Birdie Master 2013.

Organizator konkursów Birdie Master, Andrzej Machulski podesłał tekst podsumowujący tegoroczną edycję:

Birdie w golfie to nagroda za precyzyjne uderzenie na green i perfekcyjnego putta. To coś więcej niż wykonanie normy czyli zdobycie par na dołku. Dlatego tytuł Birdie Master przyznawany podczas rozgrywek Olszewka Cup to nobilitacja i uznanie dla perfekcyjnego gracza. Konkurs rozgrywany był w obecnym cyklu po raz trzeci. Poprzedni zwycięzcy, Darri Bohra i Jarosław Michalski również w obecnym cyklu zajęli wysokie miejsca. Bezkonkurencyjny okazał się jednak Paweł Kęsik. Niedawna przerwa w kontakcie Pawła z golfem nie przeszkodziła mu w utrzymaniu wysokiej formy i zachowaniu (według mnie) najładniejszego swingu widzianego na olszewskim polu.

Z przyjemnością wręczyłem Pawłowi certyfikat oraz nagrody ufundowane przez sponsorów. Mam nadzieję, że w roku 2014 również uda się rozegrać ten konkurs o czym poinformuję przed rozpoczęciem Olszewka Cup 2014.

master

Dziękuję za ufundowane nagrody przez sponsorów: Sklep Golfowy BOGI GOLF i Biuro podróży LATAMZBYDGOSZCZY.PL.

BogiGolf

bogi2

„Firma BogiGolf powstała w maju 2004 roku. Jako wyspecjalizowany sklep golfowy od początku naszej działalności zajmujemy się wyłącznie detaliczną sprzedażą sprzętu golfowego – głównie poprzez kanały internetowe jak sklep internetowy, aukcje Allegro itd.

Nasza główna zasada to „Graj jak profesjonalista – za rozsądną cenę” i mamy nadzieję, że oddaje ona nasze podejście do wspaniałej gry jaką jest golf. Nie sprzęt (a przede wszystkim nie jego cena) bowiem jest w niej najważniejszy, choć oczywiście potrafi przynosić spore korzyści. Wierzymy, że najważniejszy jest gracz – a to jakim sprzętem gra ma mniejsze znaczenie.

Oczywiście nie zapominamy o tych z Państwa, którzy pragną nabyć sprzęt najwyższej jakości. Sprzedając sprzęt takich marek jak TaylorMade, Nike czy Callaway pragniemy aby nasza oferta była pełna i mogła zadowolić każdego golfistę.

Sprzedajemy pełny asortyment sprzętu golfowego w atrakcyjnych cenach. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe pozycje, będąc stale otwartymi na Państwa sugestie.

Naszym zamysłem jest oferowanie golfistom na każdym poziomie taniego sprzętu, mniej znanych, ale zawsze przez nas sprawdzonych marek. Nasza strategia pozwala większej liczbie osób (nie tylko tych najbogatszych) rozpocząć przygodę z golfem, którą już na samym początku mógłby zakończyć kontakt z cenami oryginałów Callaway czy Taylor Made.

Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę przyczyniliśmy się do obalania stereotypu golfa jako niesamowicie drogiej i elitarnej dyscypliny sportu.”

Latam z Bydgoszczy

BANER_LATAM

„Biuro podróży Latam z Bydgoszczy to kolejna (po portalu Latająca Bydgoszcz) inicjatywa Mateusza Machulskiego. Bydgoski pasjonat taniego latania po świecie tym razem przygotowuje kompletną ofertę dla każdego chcącego odwiedzić nawet najdalsze zakątki naszego globu.

Przykładem, że nawet najbardziej egzotyczną podróż możemy zacząć na bydgoskim lotnisku jest wyprawa Mateusza do Chin i Malezji opisana na portalu Latająca Bydgoszcz.

– Na stronie internetowej biura podróży Latam z Bydgoszczy jest też specjalna oferta dla miłośników golfa. Mam nadzieję, że zainteresuje golfistów z regionu. Cieszę się, że po raz kolejny mogę wesprzeć organizację konkursu BIRDIE MASTER Olszewka Cup rozgrywanego na polu, do którego zawsze będę miał sentyment – mówi Mateusz.

Ze swojej strony wszystkim golfistkom i golfistom życzę powodzenia i jak największej ilości birdie na turniejach Olszewka Cup.”

Klasyfikacja konkursu BIRDIE MASTER Olszewka Cup 2013

Paweł Kęsik – 7
Piotr Słojewski – 6
Darri Bohra – 5
————–
Waldemar Badowski – 4
Jarosław Michalski – 4
——–
Piotr Wesołek – 3
Zygmunt Olejniuk – 3
Janusz Burdak – 3
Paweł Bazyly – 3
——–
Marlena Szumko – 2
Zenek Gralak – 2
Kenny Graham – 2
Jakub Scollan – 2
Adam Pawlonka – 2
Krzysztof Solecki – 2
Łukasz Horodecki – 2
Filip Płaszczykowski – 2
Mircea Sirbu – 2
Adam Tokarz – 2
——–
Ryszard Różewicki- 1
Arkadiusz Płaszczykowski – 1
Rafał Rudol – 1
Jerzy Litwiniuk – 1
Ryszard Kaczmarek – 1
Piotr Falewicz – 1
Henryk Rapca – 1
Andrzej Czech – 1
Piotr Kantorski – 1
Wojciech Dutkowski – 1
Tomasz Litwiniuk – 1

Zapraszam do rywalizacji w 2014 roku.