0

Janusz Rutkowski wygrał w deszczu

  • 10 września 2022

22 graczy wolało zmoknąć, niż odpuścić przedostatni turniej Olszewka Cup 2022

Drugie miejsce zajął Filip Wojnowski, o trzecim zdecydowała dogrywka w której Piotr Wesołek pokonał Dariusza Żylińskiego .

W klasyfikacji netto nagrodę za pierwsze miejsce otrzymał Julian Gruchalski, za drugie Adam Pawlonka, a trzecie Piotr Lorenc po dogrywce, w której pokonał Stanisława Gacę.

W dodatkowym konkursie cross country z pierwszego tee na siódmy green zwyciężył Rafał Rejniak.

Pełna klasyfikacja brutto:

Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Janusz Rutkowski 3 3 2 3 4 4 3 4 2 28 3 3 4 4 4 3 4 2 4 31 5.2 59 53,8
2 Filip Wojnowski 4 3 3 4 4 4 4 3 3 32 3 3 3 3 4 3 4 4 4 31 12.7 63 50,3
3 Piotr Wesołek 3 2 4 4 4 4 4 3 5 33 4 5 3 4 3 4 3 2 4 32 1.0 65 64
4 Dariusz Żyliński 3 4 3 4 3 5 3 3 4 32 4 3 3 6 4 4 3 3 3 33 7.3 65 57,7
5 Piotr Lorenc 3 3 3 5 4 4 4 4 3 33 2 4 3 5 4 4 4 4 4 34 10.0 67 57
6 Adam Pawlonka 2 4 3 4 5 4 4 4 3 33 4 3 4 5 4 4 3 3 4 34 11.8 67 55,2
7 Adam Tokarz 3 4 3 5 3 4 3 7 3 35 3 5 4 4 3 4 4 3 4 34 9.0 69 60
8 Piotr Grzybek 4 4 4 6 4 5 3 4 4 38 3 4 3 5 4 5 3 3 3 33 15.6 71 71
9 Paweł Kęsik 4 5 6 7 3 3 3 4 4 39 3 4 4 5 4 4 2 4 3 33 13.1 72 58,9
10 Piotr Damski 3 3 4 4 5 4 5 3 3 34 4 4 4 5 5 4 4 4 4 38 13.0 72 59
11 Maciej Narloch 3 4 4 4 4 3 4 4 4 34 3 5 3 5 4 4 4 7 3 38 20.1 72 72
12 Stanisław Gaca 3 5 4 5 5 5 3 4 4 38 4 4 3 4 4 5 5 4 4 37 18.0 75 57
13 Zygmunt Olejniuk 5 4 4 5 4 6 3 5 4 40 4 3 3 5 4 5 5 3 4 36 13.0 76 63
14 Vlad Pravda 3 5 4 4 5 6 3 5 5 40 4 3 6 5 5 5 4 3 3 38 19.4 78 58,6
15 Julian Gruchalski 4 5 2 6 3 4 6 5 4 39 4 3 4 5 5 7 4 3 4 39 24.0 78 54
16 Rafał Rejniak 4 6 3 5 3 4 4 6 3 38 4 4 4 4 4 5 4 6 5 40 11.8 78 66,2
17 Piotr Falewicz 3 6 4 4 4 4 3 5 5 38 4 7 5 4 5 5 7 5 3 45 12.0 83 71
18 Bogusław Dąbrowski 3 4 6 5 5 5 3 5 4 40 5 6 3 6 4 6 5 6 6 47 21.4 87 65,6
19 Andrzej Machulski 4 6 4 8 5 5 6 5 3 46 3 6 4 8 4 5 9 5 3 47 26.8 93 66,2
20 Bogdan Winowski 4 8 4 6 5 4 4 4 5 44 5 5 6 9 6 4 5 5 5 50 30.5 94 63,5
21 Wiktor Jachimowski 4 5 6 12 6 6 5 5 6 55 4 15 5 8 5 7 10 6 7 67 36.0 122 86
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:

  1. Janusz Rutkowski (53,8)
  2. Filip Wojnowski (50,3)
  3. Julian Gruchalski (54)
  4. Adam Pawlonka (55,2)
  5. Piotr Lorenc (57)
  6. Stanisław Gaca (57)
  7. Dariusz Żyliński (57,7)
  8. Vlad Pravda (58,6)
  9. Paweł Kęsik (58,9)
  10. Piotr Damski (59)
  11. Adam Tokarz (60)
  12. Zygmunt Olejniuk (63)
  13. Bogdan Winowski (63,5)
  14. Piotr Wesołek (64)
  15. Bogusław Dąbrowski (65,6)
  16. Andrzej Machulski (66,2)
  17. Rafał Rejniak (66,2)
  18. Piotr Grzybek (71)
  19. Piotr Falewicz (71)
  20. Maciej Narloch (72)
  21. Wiktor Jachimowski (86)