0

Piotr Wesołek wygrał turniej w deszczu

  • 28 maja 2022

Drugie miejsce zajął Piotr Słojewski, trzecie miejsce po dogrywce z Januszem Rutkowskim zajął Dariusz Żyliński.

W klasyfikacji netto nagrodę za pierwsze miejsce zajął Vlado Prawda, za drugie Zygmunt Olejniuk, za trzecie Rafał Krug.

Prawie cały czas padał deszcz, więc wszyscy, którzy zagrali turniej do końca popisali się wytrwałością. Dziękujemy, że byliście i daliście radę!


Turniej Czerwca: pełna tabela wyników
Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Piotr Wesołek 4 4 3 4 4 4 3 3 4 33 3 3 4 3 3 3 4 4 3 30 6.9 63 56,1
2 Piotr Słojewski 3 4 3 3 3 5 3 4 4 32 4 3 4 4 4 4 3 4 3 33 2.2 65 62,8
3 Dariusz Żyliński 3 4 4 3 4 4 4 3 4 33 4 3 6 4 4 4 4 4 3 36 7.7 69 61,3
4 Janusz Rutkowski 8 3 3 3 4 5 3 4 3 36 4 4 4 4 3 4 4 3 3 33 4.2 69 64,8
5 Adam Pawlonka 3 3 3 5 5 4 3 3 4 33 5 4 4 6 5 4 3 3 4 38 9.8 71 61,2
6 Piotr Lorenc 4 4 4 6 4 3 4 4 4 37 2 5 4 5 3 4 3 3 6 35 11.1 72 60,9
7 Zygmunt Olejniuk 3 4 5 3 4 3 4 4 4 34 5 4 4 4 4 4 4 4 5 38 12.6 72 59,4
8 Marek Bożic 4 3 4 4 5 4 4 4 4 36 6 3 7 4 3 3 4 4 3 37 8.0 73 65
9 Vlad Pravda 6 6 4 4 5 3 4 5 4 41 5 3 3 4 4 4 3 4 4 34 30.2 75 44,8
10 Adam Roś 5 5 5 4 6 3 4 4 3 39 3 3 3 4 4 8 4 5 3 37 10.9 76 65,1
11 Piotr Damski 2 3 3 4 6 3 4 4 5 34 3 5 5 6 5 7 6 3 4 44 13.0 78 65
12 Stanisław Gaca 3 4 5 4 3 5 4 3 5 36 4 4 5 6 4 9 5 4 3 44 15.0 80 65
13 Piotr Falewicz 4 4 6 5 6 6 4 4 4 43 4 5 4 4 4 4 4 4 5 38 15.0 81 66
14 Rafał Krug 3 4 3 8 5 4 6 3 4 40 3 5 6 6 4 4 6 3 4 41 21.0 81 60
15 Maciej Narloch 3 5 4 5 8 4 3 4 4 40 4 6 6 5 6 4 4 2 4 41 19.5 81 61,5
16 Krzysztof Arbus 5 4 6 5 4 4 4 4 4 40 4 3 5 5 5 5 7 4 4 42 0 82 82
17 Adam Tokarz 4 9 3 6 4 4 3 4 4 41 4 4 4 6 10 7 6 5 6 52 7.0 93 86
18 Andrzej Machulski 4 9 6 4 5 6 7 5 6 52 8 5 7 7 9 5 8 5 5 59 31.4 111 79,6
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej
Klasyfikacja netto:
  1. Vlad Pravda (44,8)
  2. Piotr Wesołek (56,1)
  3. Zygmunt Olejniuk (59,4)
  4. Rafał Krug (60)
  5. Piotr Lorenc (60,9)
  6. Adam Pawlonka (61,2)
  7. Dariusz Żyliński (61,3)
  8. Maciej Narloch (61,5)
  9. Piotr Słojewski (62,8)
  10. Janusz Rutkowski (64,8)
  11. Marek Bożic (65)
  12. Stanisław Gaca (65)
  13. Piotr Damski (65)
  14. Adam Roś (65,1)
  15. Piotr Falewicz (66)
  16. Andrzej Machulski (79,6)
  17. Krzysztof Arbus (82)
  18. Adam Tokarz (86)

Niestety zdjęcia z wręczania nagród wyszły tak tragicznie, że szkoda wstawiać. Przepraszam.