Adam Pawlonka wygrał czerwcowy turniej

26 graczy walczyło w skwarze o tytuł najlepszego w drugiej odsłonie Olszewka Cup 2018. Zwyciężył Adam Pawlonka, drugi był Piotr Słojewski, trzeci Waldemar Badowski.

Waldemar swoje miejsce na podium wywalczył w dogrywce, w której pokonał Piotra Wesołka.

W klasyfikacji netto najlepszy był Zenek Gralak, minimalnie gorzej poszło Maciejowi Narlochowi, trzeci był Piotr Tobolski.

Najlepszy wynik w konkursie „nearest to the pin” na pierwszym dołku uzyskał Mariusz Bajus.

Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Adam Pawlonka 4 3 3 4 4 4 4 4 3 33 3 2 3 4 3 3 3 4 3 28 9.2 61 51,8
2 Piotr Słojewski 3 4 3 5 3 3 4 4 3 32 4 3 3 4 4 3 3 3 3 30 3.5 62 58,5
3 Waldemar Badowski 4 5 4 4 4 3 3 3 4 34 3 4 5 4 3 3 3 7 3 35 7.3 69 61,7
4 Piotr Wesołek 4 3 5 5 4 3 4 3 6 37 3 3 3 4 5 3 5 3 3 32 10.2 69 58,8
5 Mariusz Bajus 4 3 3 4 4 6 2 5 3 34 3 6 4 5 5 3 3 4 3 36 13.6 70 56,4
6 Paweł Kęsik 6 4 5 4 4 3 3 4 3 36 3 4 4 5 4 2 4 4 5 35 9.0 71 62
7 Zenek Gralak 4 3 4 5 3 3 3 3 4 32 4 4 5 4 4 3 4 8 3 39 21.5 71 49,5
8 Piotr Falewicz 5 4 4 5 4 3 9 3 5 42 4 3 3 5 4 5 3 3 3 33 11.2 75 63,8
9 Krzysztof Różewicki 4 4 5 4 3 3 4 5 6 38 5 5 3 4 4 4 2 5 5 37 13.4 75 61,6
10 Jarosław Płatek 5 6 4 4 4 3 3 4 4 37 4 3 4 6 4 5 4 4 4 38 15.1 75 59,9
11 Piotr Tobolski 5 4 5 4 4 4 3 7 3 39 3 5 3 4 5 3 6 5 3 37 25.3 76 50,7
12 Piotr Lorenc 3 6 3 4 3 5 4 4 4 36 5 4 4 5 4 4 4 6 4 40 15.0 76 61
13 Jan Doppke 5 3 7 4 4 5 5 5 5 43 4 3 4 4 4 4 4 4 3 34 18.1 77 58,9
14 Marcin Łabentowicz 4 3 8 8 3 3 4 5 3 41 4 4 4 4 4 4 6 3 4 37 11.9 78 66,1
15 Janusz Rutkowski 5 4 5 4 4 4 7 6 3 42 3 5 4 5 4 4 5 5 3 38 16.0 80 64
16 Maciej Narloch 4 4 5 4 6 3 4 5 4 39 5 5 4 7 4 3 5 5 3 41 30.3 80 49,7
17 Adam Tokarz 6 6 5 6 4 3 3 4 5 42 5 3 4 5 7 7 2 4 5 42 14.0 84 70
18 Piotr Kantorski 7 3 4 4 4 6 4 6 4 42 6 5 4 5 6 4 3 6 3 42 10.7 84 73,3
19 Krzysztof Solecki 4 6 4 5 7 5 5 5 5 46 2 8 4 4 5 3 3 8 3 40 16.1 86 69,9
20 Ryszard Różewicki 3 6 6 5 5 5 7 6 4 47 5 4 4 4 4 5 6 4 4 40 18.4 87 68,6
21 Rafał Rejniak 6 6 4 5 3 3 5 6 6 44 6 5 4 6 5 3 4 6 6 45 33.8 89 55,2
22 Stanisław Gaca 4 6 4 6 5 5 5 5 5 45 5 4 4 5 9 6 3 5 4 45 28.5 90 61,5
23 Karol Falewicz 5 4 6 5 6 6 3 6 5 46 4 7 4 7 7 6 5 5 4 49 36.0 95 59
24 Tomasz Kubiak 7 6 7 7 6 5 6 5 4 53 5 8 4 10 5 6 7 6 7 58 31.6 111 111
25 Andrzej Machulski WD
26 Jarosław Michalski WD
  Eagle i lepiej   Birdie   Par   Bogey   Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:

1. Zenek Gralak (49,5)
2. Maciej Narloch (49,7)
3. Piotr Tobolski (50,7)
4. Adam Pawlonka (51,8)
5. Rafał Rejniak (55,2)
6. Mariusz Bajus (56,4)
7. Piotr Słojewski (58,5)
8. Piotr Wesołek (58,8)
9. Jan Doppke (58,9)
10. Karol Falewicz (59)
11. Jarosław Płatek (59,9)
12. Piotr Lorenc (61)
13. Stanisław Gaca (61,5)
14. Krzysztof Różewicki (61,6)
15. Waldemar Badowski (61,7)
16. Paweł Kęsik (62)
17. Piotr Falewicz (63,8)
18. Janusz Rutkowski (64)
19. Marcin Łabentowicz (66,1)
20. Ryszard Różewicki (68,6)
21. Krzysztof Solecki (69,9)
22. Adam Tokarz (70)
23. Piotr Kantorski (73,3)
24. Tomasz Kubiak (111)
25. Andrzej Machulski WD
26. Jarosław Michalski WD

1 komentarz

  1. Andrzej Machulski

    Konkurs BIRDIE MASTER trwa ale muszę przyznać, że jestem zaskoczony jego przebiegiem w tym roku.

    Dotychczas w dwóch turniejach gracze uzyskali … 14 birdie. W analogicznym okresie w roku 2016 (w roku 2017 konkursu nie było) ilośc birdie wyniosła … 30 :)

    Dzisiaj pole przygotowane doskonale a ilość birdie – 6!

    Poniżej aktualna klasyfikacja w tym roku:
    BAZYLY PAWEŁ 2
    TOKARZ ADAM 2
    BADOWSKI WALDEMAR 1
    ŁABENTOWICZ MARCIN 1
    MICHALSKI JAROSŁAW 1
    RAPCA HENRYK 1
    PAWLONKA OSKAR 1

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.