Piotr Słojewski wygrał Olszewka Cup 2016!

W tegorocznej edycji naszego cyklu turniejów najlepszym graczem okazał się Piotr Słojewski, drugi był Kasper Płaszczykowski, trzeci Waldemar Badowski. W klasyfikacji netto wygrał Piotr Damski, przed Piotrem Wesołkiem i Adamem Tokarzem.

W czterech swoich najlepszych turniejach Piotr zagrał w sumie 255 uderzeń. Kasper miał tylko jedno uderzenie więcej, a Waldemar trzy więcej od Kaspra.

W klasyfikacji rocznej konkursu „Nearest to the pin” zwyciężył Paweł Kęsik.

dscf8183

Tytuł Birdie Master zdobył Waldemar Badowski, który w ciągu sezonu zrobił osiem birdie.

dscf8194

Oba konkursy przygotował i prowadził Andrzej Machulski – dziękujemy!

dscf8224

Olszewka Cup 2016 – klasyfikacja brutto
Msc Gracz 14.05 11.06 9.07 13.08 10.09 8.10 Starty Wynik
1 Piotr Słojewski 64 63 66 68 62 67 6 255
2 Kasper Płaszczykowski 68 64 60 64 4 256
3 Waldemar Badowski 67 64 64 64 69 5 259
4 Adam Pawlonka 72 72 65 67 62 75 6 266
5 Piotr Wesołek 66 69 69 73 68 64 6 267
6 Piotr Falewicz 76 70 67 77 63 71 6 271
7 Adam Tokarz 74 69 66 68 68 84 6 271
8 Arkadiusz Płaszczykowski 71 77 67 67 72 5 277
9 Paweł Kęsik 73 78 70 77 69 67 6 279
10 Jarosław Michalski 73 67 75 77 67 5 282
11 Krzysztof Różewicki 76 73 67 76 69 5 285
12 Zygmunt Olejniuk 68 66 79 73 4 286
13 Piotr Lorenc 78 71 72 72 76 5 291
14 Piotr Kantorski 72 71 80 70 84 5 293
15 Marcin Łabentowicz 78 69 75 81 73 5 295
16 Ryszard Różewicki 75 80 70 77 75 84 6 297
17 Mariusz Bajus 71 74 83 70 92 5 298
18 Zenek Gralak 78 71 79 77 75 86 6 301
19 Piotr Damski 87 93 77 81 73 75 6 306
20 Marcin Schmidt 95 84 77 84 76 5 321
21 Jan Doppke 80 80 78 92 4 330
22 Adam Iwanowicz 83 75 90 89 4 337
23 Andrzej Malingowski 95 91 77 74 4 337
24 Janusz Rutkowski 90 86 83 79 4 338
25 Piotr Tobolski 90 90 93 85 80 5 345
26 Andrzej Machulski 87 89 90 88 85 92 6 349
27 Stanisław Gaca 90 89 87 87 94 86 6 349
28 Sławomira Malingowska 90 95 82 91 4 358
29 Karol Falewicz 93 89 98 102 93 105 6 373
30 Rafał Rejniak 112 85 91 95 106 5 377
31 Bogdan Winowski 98 95 106 97 102 5 392
32 Gustaw Kaczmarek 104 109 103 97 96 116 6 400
33 Jerzy Litwiniuk 73 62 72 3
34 Jarosław Płatek 81 70 70 3
35 Krzysztof Solecki 73 71 81 3
36 Filip Wojnowski 83 72 84 3
37 Tomasz Kubiak 87 88 92 3
38 Henryk Rapca 72 68 2
39 Janusz Burdak 71 71 2
40 Janina Litwiniuk 82 91 2
41 Mateusz Papużyński 72 1
42 Oskar Pawlonka 74 1
43 Michał Pfliger 75 1
44 Piotr Grzybek 78 1
45 Paweł Bazyly 80 1
46 Paweł Pałaszyński 82 1
47 Julian Gruchalski 117 1
Olszewka Cup 2016 – klasyfikacja netto
Msc Gracz 14.05 11.06 9.07 13.08 10.09 8.10 Starty Wynik
1 Piotr Damski 87 62 45,4 62 53,4 58 6 218,8
2 Piotr Wesołek 53,8 59 58,7 62,4 56,8 52,7 6 222
3 Adam Tokarz 61 55,5 53 58 57,8 73,6 6 224,3
4 Piotr Lorenc 78 49 58 57,8 61,6 5 226,4
5 Kasper Płaszczykowski 59,7 55,3 52 60 4 227
6 Piotr Falewicz 64,4 57,6 54,4 66 51 65 6 227,4
7 Piotr Słojewski 57,5 56,3 59,3 61 54,5 61 6 227,6
8 Waldemar Badowski 67 54,8 56 56 61 5 227,8
9 Piotr Kantorski 55 55 65 54,1 70 5 229,1
10 Ryszard Różewicki 56,9 61,8 51,2 63 60,3 68,9 6 230,2
11 Zenek Gralak 60,2 52,8 64 61,2 58,7 69,4 6 232,9
12 Arkadiusz Płaszczykowski 60,9 66,4 55,4 56 61 5 233,3
13 Paweł Kęsik 73 67,4 58,3 65,1 56,2 54,2 6 233,8
14 Marcin Schmidt 75 62,1 54,5 63 54,3 5 233,9
15 Adam Pawlonka 66,3 65,3 57,4 59,3 54 69 6 236
16 Krzysztof Różewicki 65,1 61,2 54,7 65 57,1 5 238
17 Andrzej Malingowski 70,1 64,7 49,8 54 4 238,6
18 Zygmunt Olejniuk 54,1 54 69 61,7 4 238,8
19 Marcin Łabentowicz 78 51,3 62 67,4 58,3 5 239
20 Jarosław Michalski 64,5 57,6 65,4 66,5 55,4 5 242,9
21 Stanisław Gaca 66 64 61,2 60,7 67,2 58,1 6 244
22 Andrzej Machulski 63 64,3 64,5 61,6 58 64,8 6 246,9
23 Janusz Rutkowski 90 52 53 52 4 247
24 Bogdan Winowski 62 59 70 61 66 5 248
25 Piotr Tobolski 68 66,8 68,7 59,4 54,1 5 248,3
26 Mariusz Bajus 71 60 68,6 54,3 78 5 253,9
27 Rafał Rejniak 78 49 63 66,3 76,3 5 254,6
28 Sławomira Malingowska 65,4 69,5 55,1 65 4 255
29 Gustaw Kaczmarek 68 73 67 61 60 80 6 256
30 Karol Falewicz 66,1 61,1 69,6 72,2 61,6 73 6 258,4
31 Jan Doppke 80 60,9 58,4 72,2 4 271,5
32 Adam Iwanowicz 83 49 72 69,4 4 273,4
33 Krzysztof Solecki 54,4 54 66 3
34 Jarosław Płatek 65,9 53,9 56 3
35 Jerzy Litwiniuk 73 62 67 3
36 Filip Wojnowski 83 53,7 68 3
37 Tomasz Kubiak 87 57 60,9 3
38 Janusz Burdak 71 56 2
39 Henryk Rapca 72 68 2
40 Janina Litwiniuk 82 67,7 2
41 Mateusz Papużyński 72 1
42 Oskar Pawlonka 74 1
43 Michał Pfliger 75 1
44 Piotr Grzybek 78 1
45 Paweł Bazyly 80 1
46 Paweł Pałaszyński 82 1
47 Julian Gruchalski 117 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.