Wystartował Olszewka Cup 2015

9 maja rozegraliśmy pierwszy turniej tegorocznej edycji cyklu Olszewka Cup. Najlepszy wynik, 66 uderzeń zagrał Waldemar Badowski. O drugim miejscu zdecydowała dogrywka, w której Paweł Kęsik pokonał Adama Pawlonkę.

W klasyfikacji netto wygrał Jan Doppke, drugi był Andrzej Machulski, trzeci Piotr Wesołek.

Pełna tabela wyników:

Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Waldemar Badowski 4 4 3 4 4 5 3 4 2 33 6 3 3 5 3 4 3 3 3 33 9.5 66 56,5
2 Paweł Kęsik 5 3 5 3 4 5 4 5 4 38 3 3 4 3 4 3 3 4 4 31 10.0 69 59
3 Adam Pawlonka 2 3 5 3 4 4 4 4 3 32 4 4 3 6 3 4 5 5 3 37 8.2 69 60,8
4 Witold Piechaczyk 5 3 4 5 4 4 3 5 5 38 3 5 4 4 4 4 3 3 3 33 12.0 71 71
5 Kasper Płaszczykowski 6 3 3 5 3 4 4 5 4 37 4 3 2 5 5 3 3 6 3 34 6.1 71 64,9
6 Wojciech Dutkowski 7 3 4 4 5 4 3 3 3 36 4 3 4 3 4 6 4 4 3 35 10.0 71 61
7 Henryk Rapca 4 4 5 5 4 3 4 4 3 36 4 4 4 5 4 3 4 4 4 36 15.0 72 57
8 Jarosław Michalski 3 5 3 4 4 4 4 5 3 35 5 4 3 8 4 3 2 4 4 37 12.6 72 59,4
9 Arkadiusz Płaszczykowski 4 5 3 4 4 6 3 5 4 38 3 4 4 3 4 6 3 5 3 35 12.1 73 60,9
10 Piotr Słojewski 3 3 3 5 4 4 5 3 4 34 4 4 4 4 5 4 5 4 5 39 3.9 73 69,1
11 Piotr Wesołek 4 6 3 4 3 5 2 4 4 35 6 5 4 5 4 4 4 4 3 39 18.6 74 55,4
12 Krzysztof Różewicki 3 4 5 6 4 4 3 4 4 37 4 4 3 6 3 3 3 5 7 38 18.5 75 56,5
13 Zenek Gralak 3 4 4 4 4 5 3 6 4 37 4 4 4 8 4 4 4 3 3 38 19.0 75 56
14 Jerzy Litwiniuk 4 4 4 4 4 5 4 5 4 38 4 7 5 4 4 3 4 4 3 38 13.4 76 76
15 Adam Tokarz 4 5 4 4 5 4 4 3 4 37 4 5 3 4 4 5 3 5 6 39 12.5 76 63,5
16 Ryszard Różewicki 4 5 4 8 3 4 4 6 5 43 3 4 4 5 3 5 4 4 4 36 16.5 79 62,5
17 Piotr Falewicz 3 5 5 4 5 3 3 6 7 41 3 3 6 4 5 4 4 6 3 38 13.9 79 65,1
18 Marcin Schmidt 5 5 4 8 5 5 4 3 4 43 4 5 4 5 5 3 4 4 4 38 17.6 81 63,4
19 Janina Litwiniuk 5 5 5 5 4 4 4 5 5 42 5 4 4 5 5 4 5 4 3 39 34.5 81 81
20 Andrzej Machulski 4 4 4 5 5 6 5 6 6 45 4 5 4 5 4 5 4 4 3 38 29.3 83 53,7
21 Piotr Kantorski 4 4 4 5 6 5 5 5 4 42 3 4 7 4 4 5 5 5 4 41 18.4 83 64,6
22 Jan Doppke 4 4 4 6 5 4 3 4 5 39 6 4 5 8 4 6 4 2 5 44 34.9 83 48,1
23 Oskar Pawlonka 3 3 4 4 4 4 7 4 4 37 4 3 4 6 4 4 6 13 3 47 13.6 84 70,4
24 Andrzej Malingowski 7 4 5 3 4 5 4 7 4 43 4 4 6 5 3 5 7 6 2 42 30.7 85 85
25 Krzysztof Solecki 5 4 4 6 4 7 5 5 4 44 4 6 5 5 5 4 4 3 7 43 19.5 87 67,5
26 Karol Falewicz 5 4 5 8 6 5 4 5 4 46 3 4 5 5 9 4 6 4 7 47 32.2 93 60,8
27 Stanisław Gaca 4 9 5 6 4 4 3 5 5 45 5 9 4 5 7 7 5 4 4 50 26.0 95 69
28 Piotr Lorenc 4 5 5 5 4 5 6 8 6 48 4 10 4 6 4 8 5 5 5 51 0 99 99
29 Dariusz Łoś 4 6 6 4 9 7 4 6 5 51 6 5 9 5 6 7 4 4 5 51 0 102 102
30 Tomasz Kubiak 4 8 12 7 9 6 5 6 5 62 3 5 3 5 5 5 8 3 5 42 0 104 104
31 Sławomira Malingowska 7 7 4 8 7 7 3 10 5 58 5 5 7 6 4 8 4 5 5 49 22.4 107 107
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:

1. Jan Doppke (48,1)
2. Andrzej Machulski (53,7)
3. Piotr Wesołek (55,4)
4. Zenek Gralak (56)
5. Waldemar Badowski (56,5)
6. Krzysztof Różewicki (56,5)
7. Henryk Rapca (57)
8. Paweł Kęsik (59)
9. Jarosław Michalski (59,4)
10. Karol Falewicz (60,8)
11. Adam Pawlonka (60,8)
12. Arkadiusz Płaszczykowski (60,9)
13. Wojciech Dutkowski (61)
14. Ryszard Różewicki (62,5)
15. Marcin Schmidt (63,4)
16. Adam Tokarz (63,5)
17. Piotr Kantorski (64,6)
18. Kasper Płaszczykowski (64,9)
19. Piotr Falewicz (65,1)
20. Krzysztof Solecki (67,5)
21. Stanisław Gaca (69)
22. Piotr Słojewski (69,1)
23. Oskar Pawlonka (70,4)
24. Witold Piechaczyk (71)
25. Jerzy Litwiniuk (76)
26. Janina Litwiniuk (81)
27. Andrzej Malingowski (85)
28. Piotr Lorenc (99)
29. Dariusz Łoś (102)
30. Tomasz Kubiak (104)
31. Sławomira Malingowska (107)

2 komentarze

  1. Andrzej Machulski

    Witam,
    To już piąta edycja konkursu Birdie Master Olszewka Cup.
    Szczegóły dotyczące fundatorów pucharu i nagród podam niedługo.
    Kogo obstawiacie jako pretendenta do tytułu?

    Aktualna klasyfikacja po majowym turnieju:

    IMIĘ I NAZWISKO SUMA
    —————————————————
    PAWLONKA ADAM 2
    KĘSIK PAWEŁ 2
    MALINGOWSKI ANDRZEJ 2
    —————————————————
    WESOŁEK PIOTR 1
    MICHALSKI JAROSŁAW 1
    PŁASZCZYKOWSKI KASPER 1
    BADOWSKI WALDEMAR 1
    PŁASZCZYKOWSKI AREK 1
    DOPPKE JAN 1
    DUTKOWSKI WOJCIECH 1

    Powodzenia w czerwcu :)

  2. Piotr Wesołek

    Witam Wszystkich serdecznie
    odebrać tytuł Pawłowi będzie bardzo ciężko….
    ale wszystko jest możliwe..
    jeśli będzie uczestniczył we wszystkich odsłonach OC
    to obstawiam Andrzeja…
    każdy może sięgnąć po tytuł, powodzenia !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.