Olszewka jedzie do Binowa – szczegóły

Dostałem odpowiedź od Sławomira Pińskiego z Binowa, więc mogę podać szczegóły naszego wyjazdu na pole w Binowie.

Termin: Sobota 31. lipca (jeżeli większości bardziej będzie odpowiadała niedziela, może być 1. sierpnia).

Warunki: Jedna runda na osiemnastce, na luzie, bez turnieju. Zielona karta nie jest wymagana, zaręczyłem, że grający w naszych turniejach przestrzegają etykiety i przepisów gry w golfa oraz wiedzą jak nie zniszczyć pola. Flighty będą podzielone tak, by każdym opiekował się jeden z olszewskich członków klubu w Binowie.

Green fee: 100 złotych (90 złotych zniżki!!!).

Dodatkowo dostałem taką informację:

Sugerowałbym również zachęcenie kolegów do jednej z dwóch ścieżek:
– zdanie egzaminu na Zieloną Kartę (za egzamin + wydanie karty 150 zł)
– oddanie score cart i rozpoczęcie procedury uzyskania kart handicapowych (150 zł w momencie wystąpienia o kartę)

Jak widzicie warunki są zachęcające – zaczynacie grę na dużych polach w towarzystwie kolegów z Olszewki i za bardzo niską cenę.

Proszę o zgłaszanie chęci wyjazdu w komentarzach.

Arek Płaszczykowski na turnieju wspominał coś o zorganizowaniu busa, jeżeli jesteście zainteresowani takim pomysłem, też dajcie znać. Jak gadał, to niech załatwia :)

12 thoughts on “Olszewka jedzie do Binowa – szczegóły

  • 22 czerwca 2010 o 13:44
    Permalink

    witam serdecznie
    termin pasuje, jestem chetny
    na busa rowniez
    pozdrawiam

  • 23 czerwca 2010 o 10:03
    Permalink

    Potwierdzam,że jadę. Na pewno bus byłby wskazany. Pozdrawiam

  • 23 czerwca 2010 o 11:11
    Permalink

    Potwierdzam swój udział.

    Jestem za wynajęciem busa – rozumiem, że jeżeli się uda to jego wyjazd będzie z Bydgoszczy.

    Proszę o rozwinięcie tematu Karty Handicapowej. Czy koszt 150 zł jest jednorazowy? Czy po wyrobieniu takiej karty sa jakieś konkretne reguły dotyczace ilości gier? Opłat rocznych? itd.

    Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • 23 czerwca 2010 o 13:55
    Permalink

    Odbiór i odwóz z Bydgoszczy i dosiadka w Nakle Wygodny do 15 osób 850zł,troszkę ciaśniejszy 18 osobowy 1000zł.

  • 23 czerwca 2010 o 14:04
    Permalink

    W ciągu kilku dni trzeba zaklepać.

  • 23 czerwca 2010 o 14:14
    Permalink

    J A D Ę

  • 4 lipca 2010 o 19:51
    Permalink

    Jeżeli nic się nie zmieni- jadę. Szczególnie jeżeli busem.

  • 5 lipca 2010 o 08:43
    Permalink

    witam serdecznie wszystkich
    po wczorajszych rozmowach w Olszewce, bus jest niepewny….. Heniu Rapca wspominal ze moze cos by mogl zalatwic….jesli nic nie wypali i wiekszosc jedzie swoimi samochodami to chetnie sie z kims zabiore lub 2 osoby moge zabrac.
    w zwiazku z tym iz nie bedzie mnie teraz na turnieju a to najlepsza okazja do rozmowy prosze napisac co ustaliliscie
    pozdrawiam i polamania kiji zycze

  • 6 lipca 2010 o 10:11
    Permalink

    Gdyby bus nie wypalił to ja bym się do Ciebie Piotr pisał.

  • 6 lipca 2010 o 20:06
    Permalink

    witam Zenku, ok, jak najbardziej, to wrazie co jeszcze jednego mozemy zabrac i jazda…..
    pozdrowionka