Start sezonu

Sądząc po telefonach i e-mailach część osób nie ufa temu co widzi za oknem i dopytuje się czy sezon golfowy na naszym polu już ruszył. Odpowiedź oczywiście brzmi: tak, ruszył. Ostro pracujemy, byście mogli się rozkręcić po zimie, więc zapraszamy do odwiedzin.

To była dobra wiadomość, teraz pora na gorszą. Staraliśmy się nie zmieniać wysokości opłat i udawało nam się to aż od czasu uruchomienia dziewiątki, ale teraz musieliśmy podnieść ceny – dzienne fee wynosi 40 złotych, a miesięczny karnet kosztuje 120.

13 thoughts on “Start sezonu

  • 3 kwietnia 2009 o 22:09
    Permalink

    Łukasz z tego co mogę domyślać się to w sobote wpadnie z wizytą Adam i Paweł a Ja dopiero po pracy czyli gdzieś koło 14-15 ale w niedziele na 100% będe.

  • 4 kwietnia 2009 o 09:58
    Permalink

    witam serdecznie,czy termin turnieju otwarcia (18.04.2009) jest aktualny ??
    kiedy rusza zapisy ?
    pozdrowionka dla Wszystkich

  • 4 kwietnia 2009 o 10:07
    Permalink

    Termin ulegnie zmianie i turniej będzie tydzień później, najprawdopodobniej w niedzielę. Jak tylko dogadam szczegóły z Prezesem wrzucę info na stronę.

    A zapisy będą w dzień turnieju, na miejscu.

  • 4 kwietnia 2009 o 16:03
    Permalink

    ok,dziekuje pieknie za informacje

  • 6 kwietnia 2009 o 08:41
    Permalink

    w wawie w weekend dwa turnieje były grane, hyundai championship w rajszewie i season opening na lisiej.
    w rajszewie ponad 120 osób na lisiej około 80, chyba wszyscy sie stęsknili za golfem.
    Niestety wyniki już mniej utęsknione, przynajmniej moje i papy,

  • 9 kwietnia 2009 o 06:44
    Permalink

    Witam.
    Uważam, że termin 26 kwietnia jest złym pomysłem. Turnieje zawsze odbywały się w sobotę i niech tak zostanie. Moja propozycja 25-04-2009 godzina 10:00

    Pozdrawiam

    Wiktor

  • 9 kwietnia 2009 o 06:48
    Permalink

    Taki był plan, ale na 25. pan Prezes został zaproszony na otwarcie pola w Pasłęku, a bez niego trudno przeprowadzić turniej.

  • 9 kwietnia 2009 o 07:14
    Permalink

    Zaproszenie dla Prezesa – owszem rzecz ważna.
    Dla gry w golfa – ważniejsza TRADYCJA.

    Pozdrawiam
    Wiktor

  • 9 kwietnia 2009 o 15:26
    Permalink

    jak prezes w gościnie to trzeba na niedziele przełożyć.

  • 10 kwietnia 2009 o 14:14
    Permalink

    Tradycja to tylko takie „świeckie imię”……. ;)

  • 12 kwietnia 2009 o 13:52
    Permalink

    Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
    pełnych wiary, nadziei i miłości.
    Radosnego, wiosennego nastroju,
    serdecznych spotkań w gronie rodziny
    i wśród przyjaciół
    oraz wesołego „Alleluja”

  • 14 kwietnia 2009 o 13:26
    Permalink

    pochwalcie się kto jakie wyniki robi w Olszewce w tym roku.
    Ja pierwszy raz under 90 czyli 87 na lisiej z żółtych.

    Wiem, wiem Rafal powie że z damskich to każdy by tyle zagral ))).