Wyniki październikowego turnieju

Zapraszam do przejrzenia tabeli wyników ostatniego turnieju tegorocznej edycji Olszewka Cup.

Pełna tabela klasyfikacji brutto:

Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 HCP Brutto Netto HCP
1 Paweł Kęsik 2 4 3 5 4 4 3 3 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 11,6 66 54,4 10
2 Adam Pawlonka 3 3 4 4 4 3 4 3 3 4 4 3 4 7 4 3 3 3 8,9 66 57,1 9,1
3 Jarosław Michalski 3 5 5 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 3 3 4 11,6 69 57,4 11,9
4 Tomasz Litwiniuk 2 4 3 4 5 3 4 5 5 4 3 5 5 4 3 4 3 6 13,8 72 58,2 14,2
5 Henryk Rapca 3 5 5 6 5 4 3 4 4 5 4 3 4 5 3 3 4 3 12 73 61 13
6 Witold Piechaczyk 3 4 3 5 4 4 3 3 4 5 6 4 7 4 3 5 4 3 13 74 61 14
7 Krzysztof Różewicki 4 4 4 5 5 4 4 4 3 4 5 4 7 5 4 3 3 4 23 76 53 20
8 Janusz Burdak 5 4 4 6 4 4 3 3 6 4 4 4 4 4 4 4 4 6 11 77 66 13
9 Wojciech Grupa 5 7 6 3 3 5 3 5 4 4 4 4 5 3 4 4 5 5 18,2 79 60,8 19,2
10 Michał Szpila 3 3 6 8 6 4 4 4 3 3 6 5 4 4 4 3 5 4 14 79 65 15,8
11 Radosław Pieńkowski 3 6 4 6 5 4 5 5 4 4 4 4 6 5 4 4 5 4 13,7 82 68,3 16,2
12 Wojciech Dutkowski 4 5 4 6 4 4 5 6 6 5 5 5 5 4 3 3 4 4 20,4 82 61,6 21,5
13 Piotr Falewicz 4 7 5 5 4 5 5 5 6 3 5 3 5 5 3 4 6 3 17,3 83 65,7 19,2
14 Maria Szpila 7 4 5 5 5 4 5 4 6 4 7 3 5 5 4 5 3 4 30 85 55 29
15 Wojciech Chojnacki 4 5 3 5 6 4 3 4 3 4 9 4 7 5 5 5 4 5 25,2 85 59,8 26
16 Karol Falewicz 4 5 4 6 5 4 4 5 4 2 9 4 5 6 4 5 4 6 33,7 86 52,3 30
17 Wojciech Szpila 5 5 3 6 5 5 5 3 6 3 5 4 5 8 5 5 4 4 24,1 86 61,9 25,3
18 Wiktor Jachimowski 5 6 5 4 5 4 5 4 5 6 5 4 4 5 5 6 4 5 35,8 87 51,2 31
19 Piotr Słojewski 5 6 3 5 6 4 6 4 5 5 3 5 8 6 3 6 3 5 14,8 88 73,2 18,2
20 Jerzy Litwiniuk 6 4 5 4 5 8 4 4 3 7 3 5 4 3 9 4 5 6 13,6 89 75,4 17,5
21 Ryszard Różewicki 4 7 4 6 7 5 4 4 4 4 4 4 4 7 4 6 6 5 28 89 61 29
22 Jan Czapracki 6 6 4 4 5 5 4 5 4 5 5 4 6 7 4 7 4 5 23 90 67 25,2
23 Gustaw Kaczmarek 4 6 5 7 4 4 4 8 5 4 4 6 5 6 4 5 4 5 35 90 55 34
24 Mircea Sirbu 3 5 5 6 6 4 5 8 4 4 4 4 8 6 5 6 4 5 36 92 56 36

Klasyfikacja netto:

  1. Wiktor Jachimowski
  2. Karol Falewicz
  3. Krzysztof Różewicki
  4. Paweł Kęsik
  5. Maria Szpila
  6. Gustaw Kaczmarek
  7. Mircea Sirbu
  8. Adam Pawlonka
  9. Jarosław Michalski
  10. Tomasz Litwiniuk
  11. Wojciech Chojnacki
  12. Wojciech Grupa
  13. Henryk Rapca
  14. Ryszard Różewicki
  15. Witold Piechaczyk
  16. Wojciech Dutkowski
  17. Wojciech Szpila
  18. Michał Szpila
  19. Piotr Falewicz
  20. Janusz Burdak
  21. Jan Czapracki
  22. Radosław Pieńkowski
  23. Piotr Słojewski
  24. Jerzy Litwiniuk

Galeria zdjęć z turnieju:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.