Zapraszamy na turniej i nie tylko

Zapraszamy na pierwszy turniej tegorocznej edycji Olszewka Cup. Gramy w sobotę, 14. maja. Start o 10.00. W poprzedzający piątek jak zwykle dzień treningowy.

Poza turniejem mamy dla Was niespodziankę, zorganizowaną przez Andrzeja Machulskiego:

Każdy kto przyjedzie do Olszewki 14 maja na turniej z cyklu Olszewka Cup powinien zarezerwować sobie znacznie więcej czasu. Nie mam tu na myśli biesiady po turnieju ale coś znacznie bardziej pożytecznego w odniesieniu do gry w golfa. Moje zaproszenie na ten dzień przyjął sędzia I klasy z certyfikatem R&A – Krzysztof Góra. Jego obecność będzie ściśle związana z podniesieniem naszej wiedzy na temat przepisów gry w golfa i ich interpretacji. Zgodził się być sędzią na naszym turnieju, obserwatorem gry i osobą rozstrzygającą kwestie sporne w odniesieniu do przepisów.

To jednak nie wszystko. Po zakończeniu turnieju w domku klubowym wygłosi wykład na temat przepisów gry w golfa a następnie po przejściu na pole golfowe symulując prawdziwe sytuacje zinterpretuje sposób ich rozwiązania w odniesieniu do przepisów. Każdy będzie mógł zadać pytanie w oparciu o własne doświadczenia na polu. Biorąc pod uwagę szumne dyskusje po turniejach w domku klubowym takich pytań będzie pewnie wiele.

Tak więc dzień zapowiada się bardzo ciekawie tym bardziej, że dla wielu z nas będzie to pierwszy kontakt z licencjonowanym i doświadczonym sędzią golfowym, który sędziuje również imprezy o charakterze międzynarodowym. Warto więc w dniu 14 maja zarezerwować sobie więcj czasu na pobyt w Olszewce.

Dziękuję Krzysztofowi za przyjęcie zaproszenia.

Andrzej Machulski

2 myśli na temat “Zapraszamy na turniej i nie tylko

 • 13 maja 2011 o 14:40
  Permalink

  Informacja, że nadchodzą zmiany w systemie klasyfikacji Olszewka Cup została zakończona zaproszeniem do dyskusji i kilka osób się wypowiedziało. Czy to znaczy, że nowy system został już ostatecznie zatwierdzony i gramy w tym roku na punkty ? Czy regulamin na stronie jest już ukończony i aktualny ?

 • 13 maja 2011 o 17:26
  Permalink

  1. Tak.
  2. Tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *