Liga Match Play 2013

Klasyfikacja | Wyniki | Regulamin | Terminarz | Uczestnicy

Klasyfikacja fazy playoff:

Miejsce Gracz Mecze Punkty Dołki
1. Adam Pawlonka 4 3 12
2. Jarosław Michalski 4 2 5
3. Łukasz Horodecki 4 1 1
4. Arkadiusz Płaszczykowski 0 0 0

Klasyfikacja po rundzie podstawowej:

Miejsce Gracz Mecze Punkty Dołki
1. Adam Pawlonka 10 7 27
2. Łukasz Horodecki 10 7 24
3. Jarosław Michalski 9 7 21
4. Arkadiusz Płaszczykowski 9 6 24
5. Kasper Płaszczykowski 7 6 20
6. Piotr Wesołek 16 4 14
7. Adam Tokarz 8 3 13
8. Zenek Gralak 7 2 9
9. Piotr Falewicz 9 2 5
10. Ryszard Kaczmarek 5 1 1

Wyniki meczy fazy playoff:

  • 26.10. Jarosław Michalski – Adam Pawlonka 2up
  • 26.10. Adam Pawlonka – Łukasz Horodecki 1up
  • 2.11. Adam Pawlonka – Jarosław Michalski 7&5
  • 2.11. Łukasz Horodecki – Jarosław Michalski 1up
  • 3.11. Jarosław Michalski – Łukasz Horodecki 3&1
  • 3.11. Adam Pawlonka – Łukasz Horodecki 4&3

Wyniki meczy rundy podstawowej:

  • 4.06. Kasper Płaszczykowski – Arkadiusz Płaszczykowski 3&2
  • 7.06. Kasper Płaszczykowski – Piotr Falewicz 2&1
  • 8.06. Piotr Wesołek – Zenek Gralak 7&6
  • 8.06. Adam Pawlonka – Ryszard Kaczmarek 1up
  • 9.06. Łukasz Horodecki – Piotr Wesołek 2&1
  • 13.06. Piotr Wesołek – Ryszard Kaczmarek 4&3
  • 15.06. Arkadiusz Płaszczykowski – Piotr Wesołek 4&2
  • 15.06. Arkadiusz Płaszczykowski – Ryszard Kaczmarek 3&1
  • 15.06. Kasper Płaszczykowski – Adam Tokarz 3&2
  • 15.06. Adam Tokarz – Piotr Wesołek 5&4
  • 16.06. Piotr Wesołek – Adam Tokarz 2up
  • 19.06. Arkadiusz Płaszczykowski – Piotr Falewicz 5&4
  • 20.06. Łukasz Horodecki – Piotr Wesołek 6&4
  • 22.06. Adam Pawlonka – Ryszard Kaczmarek 3&2
  • 22.06. Łukasz Horodecki – Jarosław Michalski 5&3
  • 22.06. Jarosław Michalski – Adam Pawlonka 1up
  • 22.06. Łukasz Horodecki – Arkadiusz Płaszczykowski 3&1
  • 27.06. Adam Pawlonka – Piotr Wesołek 6&4
  • 29.06. Adam Pawlonka – Adam Tokarz 4&3
  • 3.07. Ryszard Kaczmarek – Łukasz Horodecki 1up
  • 13.07. Zenek Gralak – Adam Tokarz 7&6
  • 24.07. Łukasz Horodecki – Piotr Falewicz 1up
  • 3.08. Arkadiusz Płaszczykowski – Piotr Wesołek 3&2
  • 4.08. Arkadiusz Płaszczykowski – Łukasz Horodecki 7&6
  • 4.08. Kasper Płaszczykowski – Jarosław Michalski 3&2
  • 4.08. Arkadiusz Płaszczykowski – Kasper Płaszczykowski 2&1
  • 7.08. Piotr Falewicz – Piotr Wesołek 2&1
  • 9.08. Adam Tokarz – Zenek Gralak 5&4
  • 9.08. Adam Tokarz – Piotr Falewicz 3&1
  • 15.08. Jarosław Michalski – Arkadiusz Płaszczykowski 2up
  • 15.08. Kasper Płaszczykowski – Adam Pawlonka 4&4
  • 15.08. Kasper Płaszczykowski – Piotr Wesołek 5&3
  • 17.08. Adam Pawlonka – Zenek Gralak 3&2
  • 17.08. Jarosław Michalski – Łukasz Horodecki 5&4
  • 17.08. Łukasz Horodecki – Zenek Gralak 4&3
  • 18.08. Adam Pawlonka – Piotr Wesołek 5&4
  • 18.08. Jarosław Michalski – Piotr Wesołek 6&5
  • 22.08. Piotr Falewicz – Piotr Wesołek 3&1
  • 14.09. Zenek Gralak – Piotr Falewicz 2&1
  • 20.09. Adam Pawlonka – Piotr Falewicz 5&3
  • 20.09. Jarosław Michalski – Piotr Falewicz 4&2
  • 26.09. Piotr Wesołek – Zenek Gralak 1up
  • 26.09. Łukasz Horodecki – Adam Tokarz 3&2
  • 28.09. Jarosław Michalski – Piotr Wesołek 1up
  • 29.09. Jarosław Michalski – Adam Pawlonka 2&1

Regulamin:

Regulamin rozgrywek (PDF).

Terminarz:

Runda zasadnicza: 1 czerwca – 30 września
Playoff: 1 października – 10 listopada
Finał: 11 listopada – 24 listopada

Lista zgłoszonych graczy:

  1. Piotr Wesołek
  2. Łukasz Horodecki
  3. Adam Pawlonka
  4. Arkadiusz Płaszczykowski
  5. Kasper Płaszczykowski
  6. Adam Tokarz
  7. Ryszard Kaczmarek
  8. Telesfor Horodecki
  9. Jarosław Michalski
  10. Zenek Gralak
  11. Piotr Falewicz

1 komentarz

  1. Piotr Wesołek

    witam, punktacja Adam, Kasper jest dobra ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.