Cup

Co roku, od maja do października, rozgrywamy sześć turniejów tworzących cykl Olszewka Cup. Regulamin Olszewka Cup (PDF).

Olszewka Cup 2016 – klasyfikacja brutto
Msc Gracz 14.05 11.06 9.07 13.08 10.09 Starty Wynik
1 Piotr Słojewski 64 63 66 68 62 5 255
2 Waldemar Badowski 67 64 64 64 4 259
3 Adam Pawlonka 72 72 65 67 62 5 266
4 Adam Tokarz 74 69 66 68 68 5 271
5 Piotr Wesołek 66 69 69 73 68 5 272
6 Piotr Falewicz 76 70 67 77 63 5 276
7 Jarosław Michalski 73 67 75 77 67 5 282
8 Arkadiusz Płaszczykowski 71 77 67 67 4 282
9 Krzysztof Różewicki 76 73 67 76 69 5 285
10 Zygmunt Olejniuk 68 66 79 73 4 286
11 Paweł Kęsik 73 78 70 77 69 5 289
12 Piotr Lorenc 78 71 72 72 4 293
13 Piotr Kantorski 72 71 80 70 4 293
14 Ryszard Różewicki 75 80 70 77 75 5 297
15 Mariusz Bajus 71 74 83 70 4 298
16 Zenek Gralak 78 71 79 77 75 5 301
17 Marcin Łabentowicz 78 69 75 81 4 303
18 Piotr Damski 87 93 77 81 73 5 318
19 Marcin Schmidt 95 84 77 84 4 340
20 Andrzej Machulski 87 89 90 88 85 5 349
21 Stanisław Gaca 90 89 87 87 94 5 353
22 Piotr Tobolski 90 90 93 85 4 358
23 Karol Falewicz 93 89 98 102 93 5 373
24 Rafał Rejniak 112 85 91 95 106 5 377
25 Bogdan Winowski 98 95 106 97 4 396
26 Gustaw Kaczmarek 104 109 103 97 96 5 400
27 Kasper Płaszczykowski 68 64 60 3
28 Jarosław Płatek 81 70 70 3
29 Krzysztof Solecki 73 71 81 3
30 Jan Doppke 80 80 78 3
31 Adam Iwanowicz 83 75 90 3
32 Janusz Rutkowski 90 86 83 3
33 Andrzej Malingowski 95 91 77 3
34 Tomasz Kubiak 87 88 92 3
35 Sławomira Malingowska 90 95 82 3
36 Jerzy Litwiniuk 73 62 2
37 Janusz Burdak 71 71 2
38 Filip Wojnowski 83 72 2
39 Mateusz Papużyński 72 1
40 Henryk Rapca 72 1
41 Oskar Pawlonka 74 1
42 Michał Pfliger 75 1
43 Piotr Grzybek 78 1
44 Paweł Bazyly 80 1
45 Janina Litwiniuk 82 1
46 Paweł Pałaszyński 82 1
Olszewka Cup 2016 – klasyfikacja netto
Msc Gracz 14.05 11.06 9.07 13.08 10.09 Starty Wynik
1 Piotr Damski 87 62 45,4 62 53,4 5 222,8
2 Adam Tokarz 61 55,5 53 58 57,8 5 224,3
3 Piotr Falewicz 64,4 57,6 54,4 66 51 5 227,4
4 Piotr Słojewski 57,5 56,3 59,3 61 54,5 5 227,6
5 Piotr Wesołek 53,8 59 58,7 62,4 56,8 5 228,3
6 Piotr Kantorski 55 55 65 54,1 4 229,1
7 Ryszard Różewicki 56,9 61,8 51,2 63 60,3 5 230,2
8 Zenek Gralak 60,2 52,8 64 61,2 58,7 5 232,9
9 Waldemar Badowski 67 54,8 56 56 4 233,8
10 Adam Pawlonka 66,3 65,3 57,4 59,3 54 5 236
11 Krzysztof Różewicki 65,1 61,2 54,7 65 57,1 5 238
12 Arkadiusz Płaszczykowski 60,9 66,4 55,4 56 4 238,7
13 Zygmunt Olejniuk 54,1 54 69 61,7 4 238,8
14 Piotr Lorenc 78 49 58 57,8 4 242,8
15 Jarosław Michalski 64,5 57,6 65,4 66,5 55,4 5 242,9
16 Andrzej Machulski 63 64,3 64,5 61,6 58 5 246,9
17 Paweł Kęsik 73 67,4 58,3 65,1 56,2 5 247
18 Stanisław Gaca 66 64 61,2 60,7 67,2 5 251,9
19 Bogdan Winowski 62 59 70 61 4 252
20 Mariusz Bajus 71 60 68,6 54,3 4 253,9
21 Rafał Rejniak 78 49 63 66,3 76,3 5 254,6
22 Marcin Schmidt 75 62,1 54,5 63 4 254,6
23 Gustaw Kaczmarek 68 73 67 61 60 5 256
24 Karol Falewicz 66,1 61,1 69,6 72,2 61,6 5 258,4
25 Marcin Łabentowicz 78 51,3 62 67,4 4 258,7
26 Piotr Tobolski 68 66,8 68,7 59,4 4 262,9
27 Kasper Płaszczykowski 59,7 55,3 52 3
28 Krzysztof Solecki 54,4 54 66 3
29 Jarosław Płatek 65,9 53,9 56 3
30 Andrzej Malingowski 70,1 64,7 49,8 3
31 Sławomira Malingowska 65,4 69,5 55,1 3
32 Janusz Rutkowski 90 52 53 3
33 Jan Doppke 80 60,9 58,4 3
34 Adam Iwanowicz 83 49 72 3
35 Tomasz Kubiak 87 57 60,9 3
36 Janusz Burdak 71 56 2
37 Jerzy Litwiniuk 73 62 2
38 Filip Wojnowski 83 53,7 2
39 Henryk Rapca 72 1
40 Mateusz Papużyński 72 1
41 Oskar Pawlonka 74 1
42 Michał Pfliger 75 1
43 Piotr Grzybek 78 1
44 Paweł Bazyly 80 1
45 Paweł Pałaszyński 82 1
46 Janina Litwiniuk 82 1