Olszewka Cup

Co roku, od maja do października, rozgrywamy sześć turniejów tworzących cykl Olszewka Cup. Regulamin Olszewka Cup (PDF).

Olszewka Cup 2019 – klasyfikacja brutto
Msc Gracz 11.05 8.06 13.07 10.08 14.09 Starty Wynik
1 Piotr Słojewski 60 62 62 62 64 5 246
2 Adam Pawlonka 67 66 74 62 69 5 264
3 Mariusz Bajus 67 66 63 68 4 264
4 Piotr Wesołek 72 72 67 61 67 5 267
5 Waldemar Badowski 68 66 63 71 4 268
6 Piotr Lorenc 73 70 62 67 73 5 272
7 Marcin Łabentowicz 79 75 70 70 68 5 283
8 Janusz Rutkowski 73 65 69 77 4 284
9 Jarosław Michalski 69 72 75 68 4 284
10 Piotr Kantorski 64 75 76 70 4 285
11 Krzysztof Różewicki 66 73 82 75 72 5 286
12 Janusz Burdak 75 69 70 78 4 292
13 Maciej Narloch 78 71 92 70 76 5 295
14 Paweł Kęsik 78 75 73 74 74 5 296
15 Adam Tokarz 70 72 91 86 68 5 296
16 Zenek Gralak 77 72 67 85 4 301
17 Piotr Falewicz 78 75 72 84 4 309
18 Ryszard Różewicki 78 77 77 78 84 5 310
19 Marcin Schmidt 81 84 76 76 4 317
20 Jan Doppke 79 71 84 84 4 318
21 Stanisław Gaca 80 76 87 85 4 328
22 Rafał Rejniak 70 93 80 87 4 330
23 Karol Falewicz 105 103 102 102 4 412
24 Grzegorz Sołtan 85 80 72 3
25 Piotr Tobolski 82 81 79 3
26 Vitalii Katsedan 81 81 86 3
27 Andrzej Machulski 89 91 88 3
28 Bogdan Winowski 99 98 87 3
29 Marek Bożic 67 65 2
30 Dariusz Żyliński 71 71 2
31 Jerzy Litwiniuk 74 70 2
32 Zygmunt Olejniuk 70 74 2
33 Piotr Grzybek 74 76 2
34 Adam Iwanowicz 67 85 2
35 Adam Chmieliński 72 87 2
36 Janina Litwiniuk 77 84 2
37 Aleksander Sumara 73 92 2
38 Bogusław Dąbrowski 77 90 2
39 Adam Roś 88 87 2
40 Krzysztof Solecki 93 84 2
41 Julian Gruchalski 104 109 2
42 Arkadiusz Płaszczykowski 62 1
43 Filip Wojnowski 69 1
44 Andrzej Malingowski 71 1
45 Paweł Bazyly 71 1
46 Henryk Rapca 77 1
47 Jarosław Wojnowski 78 1
48 Mikołaj Lewandowski 80 1
49 Bogusław Wawer 80 1
50 Andrzej Czech 82 1
51 Tony Briggs 83 1
52 Maciej Roś 87 1
53 Karina Wojtecka-Czech 95 1
54 Sławomira Malingowska 101 1
55 Tomasz Kubiak 101 1
56 Wiktor Jachimowski 110 1
57 Jan Górny 111 1
58 Konrad Górny 122 1
Olszewka Cup 2019 – klasyfikacja netto
Msc Gracz 11.05 8.06 13.07 10.08 14.09 Starty Wynik
1 Marcin Łabentowicz 64 59 53,7 56 54 5 222,7
2 Maciej Narloch 61,1 53,3 77 52,9 62 5 229,3
3 Adam Tokarz 55,6 56,5 75,4 68,5 49,2 5 229,8
4 Piotr Słojewski 57,1 57,8 57,6 57,4 59,3 5 229,9
5 Piotr Lorenc 62,2 57,7 49,5 62 67,4 5 231,4
6 Piotr Wesołek 63,3 62,6 56,9 50,8 63 5 233,3
7 Waldemar Badowski 59 56,7 53,6 64 4 233,3
8 Krzysztof Różewicki 50,5 63,5 71,7 63,1 59,4 5 236,5
9 Zenek Gralak 59,5 52,7 51 74 4 237,2
10 Marcin Schmidt 61,9 64,3 55,5 56 4 237,7
11 Adam Pawlonka 60,6 61 68,5 55,2 63 5 239,8
12 Paweł Kęsik 66,2 61,7 59,1 59,8 59,4 5 240
13 Mariusz Bajus 62 60,4 57 61,9 4 241,3
14 Jarosław Michalski 59,5 62,1 64,5 56,6 4 242,7
15 Jan Doppke 59,7 51,3 69 67,7 4 247,7
16 Janusz Burdak 65 58,1 58,9 66,6 4 248,6
17 Ryszard Różewicki 64,1 61,9 61,3 61,8 67,2 5 249,1
18 Janusz Rutkowski 73 51,1 60 67,6 4 251,7
19 Piotr Falewicz 65,2 61,3 57,8 69,6 4 253,9
20 Piotr Kantorski 64 67 66,9 59,8 4 257,7
21 Stanisław Gaca 65 59,1 69,8 66,4 4 260,3
22 Rafał Rejniak 48 80 64,6 70,7 4 263,3
23 Karol Falewicz 74,6 70,7 68,2 67 4 280,5
24 Bogdan Winowski 63 62 51 3
25 Piotr Tobolski 61 59,3 57 3
26 Vitalii Katsedan 59 58,7 63,4 3
27 Andrzej Machulski 65 66,1 62,1 3
28 Grzegorz Sołtan 85 53,2 72 3
29 Zygmunt Olejniuk 55,7 60 2
30 Dariusz Żyliński 58,5 58,2 2
31 Adam Iwanowicz 47,7 74 2
32 Piotr Grzybek 59 63 2
33 Adam Chmieliński 53 71 2
34 Marek Bożic 67 65 2
35 Jerzy Litwiniuk 63,8 70 2
36 Krzysztof Solecki 75,3 64,4 2
37 Adam Roś 88 55 2
38 Bogusław Dąbrowski 77 71,7 2
39 Aleksander Sumara 62 92 2
40 Janina Litwiniuk 77 84 2
41 Julian Gruchalski 104 73 2
42 Mikołaj Lewandowski 44 1
43 Andrzej Malingowski 45 1
44 Bogusław Wawer 49 1
45 Arkadiusz Płaszczykowski 50,4 1
46 Jarosław Wojnowski 64 1
47 Tomasz Kubiak 69 1
48 Filip Wojnowski 69 1
49 Paweł Bazyly 71 1
50 Wiktor Jachimowski 74 1
51 Henryk Rapca 77 1
52 Sławomira Malingowska 80 1
53 Andrzej Czech 82 1
54 Tony Briggs 83 1
55 Maciej Roś 87 1
56 Karina Wojtecka-Czech 95 1
57 Jan Górny 111 1
58 Konrad Górny 122 1