Waldemar Badowski wygrał Turniej Urodzinowy

62 uderzenia Waldemara Badowskiego okazały się najlepszym wynikiem turnieju. Drugie miejsce zajął Krzysztof Stencel, trzeci był Janusz Rutkowski.

W klasyfikacji netto wygrał Adam Ros, drugie miejsce zajął Janusz Ciaś, trzeci był Konrad Górny.

Konkurs nearest-to-the pin wygrał Janusz Burdak z wynikiem 61 centymetrów. Rozegraliśmy też zaległy turniej puttów, w którym zwyciężył Stanisław Gaca.

Pełna klasyfikacja brutto:


Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Waldemar Badowski 3 3 3 4 4 4 3 3 3 30 3 3 2 6 3 4 3 4 4 32 5.0 62 57
2 Krzysztof Stencel 4 4 2 3 3 4 3 5 4 32 4 4 4 3 4 3 4 3 3 32 10.0 64 54
3 Janusz Rutkowski 3 3 4 5 3 3 3 3 3 30 4 4 3 4 5 3 4 4 4 35 11.4 65 53,6
4 Zygmunt Olejniuk 5 4 5 4 4 2 3 4 2 33 2 4 3 5 4 5 4 4 3 34 11.0 67 56
5 Piotr Lorenc 3 3 3 4 3 4 4 4 3 31 5 4 5 4 5 3 3 3 4 36 8.8 67 58,2
6 Adam Pawlonka 4 3 4 5 4 3 4 4 3 34 4 4 2 3 8 3 3 3 4 34 8.4 68 59,6
7 Mariusz Bajus 3 3 3 4 4 4 3 5 3 32 4 4 3 4 4 4 4 5 4 36 4.6 68 63,4
8 Janusz Burdak 3 4 3 8 4 4 2 5 4 37 2 3 4 3 4 4 5 3 4 32 12.0 69 57
9 Adam Roś 3 4 3 3 6 4 4 4 4 35 4 4 3 4 5 2 4 5 3 34 31.4 69 37,6
10 Piotr Słojewski 3 6 4 4 6 5 3 4 4 39 3 4 2 4 4 4 3 4 4 32 0.7 71 70,3
11 Piotr Damski 4 5 4 4 4 4 4 5 5 39 4 3 4 3 4 4 4 4 3 33 18.3 72 53,7
12 Rafał Rejniak 3 4 4 3 4 4 6 4 6 38 4 4 3 2 4 4 4 4 5 34 18.4 72 53,6
13 Piotr Wesołek 4 4 3 3 3 5 6 3 4 35 4 4 5 5 4 3 5 4 3 37 8.0 72 64
14 Ryszard Różewicki 5 5 4 4 5 3 4 3 4 37 4 4 4 4 4 4 4 4 4 36 17.0 73 56
15 Marcin Łabentowicz 4 3 4 4 4 4 3 6 4 36 4 5 6 3 4 3 4 5 3 37 12.9 73 60,1
16 Adam Tokarz 3 3 4 4 4 4 4 4 3 33 4 3 4 6 5 4 4 6 4 40 10.3 73 62,7
17 Jan Doppke 4 4 4 6 6 4 5 4 3 40 4 4 3 4 4 5 3 3 4 34 18.3 74 55,7
18 Jarosław Michalski 4 4 4 5 4 5 4 5 3 38 5 4 3 4 5 4 4 4 4 37 12.6 75 62,4
19 Arkadiusz Płaszczykowski 5 6 5 4 5 6 4 6 4 45 4 2 3 5 5 5 3 3 2 32 9.4 77 67,6
20 Jerzy Litwiniuk 3 4 8 6 3 4 6 4 4 42 4 4 4 3 5 4 5 3 4 36 12.2 78 65,8
21 Witold Piechaczyk 4 4 3 4 6 4 5 5 3 38 5 4 4 4 5 3 5 6 6 42 13.3 80 66,7
22 Stanisław Gaca 6 5 6 6 4 3 6 3 4 43 3 4 5 6 4 4 5 4 5 40 21.5 83 61,5
23 Janusz Ciaś 4 4 4 5 7 3 6 8 4 45 3 4 4 5 5 4 6 4 5 40 36.0 85 49
24 Piotr Tobolski 4 5 4 5 4 4 6 4 3 39 4 5 7 6 4 5 6 5 4 46 24.2 85 60,8
25 Bogusław Dąbrowski 5 5 6 5 5 5 5 4 4 44 4 7 6 5 5 6 4 3 4 44 22.2 88 65,8
26 Bogdan Winowski 5 5 5 5 5 4 5 6 6 46 5 5 6 7 4 4 4 4 4 43 29.0 89 60
27 Konrad Górny 4 5 4 6 4 5 6 5 5 44 4 6 5 4 4 4 10 4 4 45 36.0 89 53
28 Janusz Górny 7 7 5 5 5 4 5 5 6 49 5 4 5 5 6 5 4 3 4 41 36.0 90 54
29 Vlad Pravda 6 7 6 6 6 5 6 5 3 50 5 4 5 5 5 4 4 4 5 41 32.6 91 58,4
30 Jacek Ryś 5 7 5 5 7 4 7 4 6 50 4 4 4 5 5 4 6 4 5 41 36.0 91 55
31 Arkadiusz Kot 6 6 5 4 5 4 5 5 4 44 6 4 6 8 5 6 4 4 6 49 0 93 93
32 Grzegorz Ciechalski 4 4 4 4 4 7 6 7 7 47 3 4 8 6 9 5 4 7 5 51 0 98 98
33 Henryk Frelichowski 8 4 3 5 4 6 8 4 9 51 5 8 4 4 7 5 11 4 8 56 0 107 107
34 Hanna Frelichowska 4 5 6 10 10 7 7 6 8 63 5 4 7 7 5 8 13 5 5 59 0 122 122
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:

  1. Adam Roś (37,6)
  2. Janusz Ciaś (49)
  3. Konrad Górny (53)
  4. Rafał Rejniak (53,6)
  5. Janusz Rutkowski (53,6)
  6. Piotr Damski (53,7)
  7. Janusz Górny (54)
  8. Krzysztof Stencel (54)
  9. Jacek Ryś (55)
  10. Jan Doppke (55,7)
  11. Ryszard Różewicki (56)
  12. Zygmunt Olejniuk (56)
  13. Janusz Burdak (57)
  14. Waldemar Badowski (57)
  15. Piotr Lorenc (58,2)
  16. Vlad Pravda (58,4)
  17. Adam Pawlonka (59,6)
  18. Bogdan Winowski (60)
  19. Marcin Łabentowicz (60,1)
  20. Piotr Tobolski (60,8)
  21. Stanisław Gaca (61,5)
  22. Jarosław Michalski (62,4)
  23. Adam Tokarz (62,7)
  24. Mariusz Bajus (63,4)
  25. Piotr Wesołek (64)
  26. Jerzy Litwiniuk (65,8)
  27. Bogusław Dąbrowski (65,8)
  28. Witold Piechaczyk (66,7)
  29. Arkadiusz Płaszczykowski (67,6)
  30. Piotr Słojewski (70,3)
  31. Arkadiusz Kot (93)
  32. Grzegorz Ciechalski (98)
  33. Henryk Frelichowski (107)
  34. Hanna Frelichowska (122)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *