Piotr Słojewski wygrał w sierpniu

Drugi turniej 2020 wygrał Piotr Słojewski, drugi był Mariusz Bajus, trzeci Dariusz Żyliński.

W klasyfikacji netto zwyciężył Paweł Kęsik, drugie miejsce zajął Zygmunt Olejniuk, trzecie Piotr Kantorski.


Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Piotr Słojewski 4 4 4 3 2 3 3 3 2 28 3 6 2 3 3 4 3 3 3 30 0.0 58 58
2 Mariusz Bajus 4 2 4 4 3 3 3 3 4 30 5 3 3 3 3 3 3 4 3 30 7.5 60 52,5
3 Dariusz Żyliński 3 5 3 4 4 5 2 2 4 32 3 2 4 4 5 5 3 3 3 32 10.0 64 54
4 Piotr Kantorski 4 4 3 4 4 3 4 5 3 34 3 4 3 4 4 3 6 3 3 33 12.0 67 55
5 Zygmunt Olejniuk 3 4 5 5 3 3 3 4 3 33 3 4 4 4 5 3 4 4 3 34 14.9 67 52,1
6 Paweł Kęsik 2 4 3 6 4 4 2 3 4 32 4 4 4 4 5 3 3 5 3 35 15.2 67 51,8
7 Piotr Wesołek 4 3 5 6 3 4 5 4 4 38 4 3 3 4 4 5 2 3 3 31 5.8 69 63,2
8 Krzysztof Stencel 3 3 5 4 4 5 3 5 5 37 3 4 3 3 3 4 4 4 4 32 0 69 69
9 Piotr Falewicz 4 7 3 5 4 4 3 3 5 38 5 4 4 4 2 5 3 3 3 33 15.8 71 55,2
10 Zenek Gralak 4 5 4 4 4 6 3 5 3 38 5 4 2 5 5 4 3 3 3 34 15.5 72 56,5
11 Jarosław Wojnowski 4 6 4 4 4 3 3 4 4 36 4 7 3 4 5 4 3 4 3 37 14.9 73 58,1
12 Janusz Rutkowski 4 4 4 4 4 4 5 3 3 35 8 4 2 3 4 4 7 3 3 38 10.8 73 62,2
13 Arkadiusz Płaszczykowski 4 3 6 5 5 3 5 4 5 40 3 6 3 4 4 3 4 4 3 34 7.9 74 66,1
14 Andrzej Malingowski 3 4 4 4 4 3 4 6 4 36 4 5 4 5 3 4 3 7 3 38 13.0 74 74
15 Rafał Rejniak 3 3 4 4 4 3 5 4 5 35 4 4 7 5 3 3 4 4 5 39 18.0 74 56
16 Adam Tokarz 2 4 4 5 3 4 3 9 4 38 4 5 4 3 3 4 4 7 4 38 9.0 76 67
17 Sławomira Malingowska 5 6 4 4 3 4 3 5 4 38 3 6 4 5 5 4 4 5 6 42 23.4 80 80
18 Adam Chmieliński 6 5 3 8 4 3 4 6 5 44 4 3 4 7 6 4 3 4 4 39 17.5 83 65,5
19 Krzysztof Solecki 4 5 4 5 3 3 6 8 4 42 4 5 3 6 4 4 4 7 5 42 20.4 84 63,6
20 Rafał Krug 4 4 4 5 7 3 7 8 6 48 4 6 5 5 5 3 3 5 4 40 0 88 88
21 Stanisław Gaca 4 8 5 7 5 5 5 4 4 47 4 4 6 6 5 4 4 5 3 41 20.3 88 67,7
22 Władysław Prawda 4 7 7 7 4 3 4 3 3 42 4 5 4 7 9 3 4 7 3 46 0 88 88
23 Grzegorz Sołtan 4 5 5 3 4 3 4 4 5 37 5 10 4 4 7 3 5 7 7 52 15.0 89 74
24 Mikołaj Lewandowski 3 3 5 7 5 4 4 5 5 41 6 7 5 4 5 7 5 7 6 52 22.4 93 70,6
25 Wiesława Malendowicz 4 5 8 7 5 5 5 7 4 50 6 7 7 8 4 5 6 10 7 60 0 110 110
26 Wojciech Wycech 7 12 8 11 7 8 6 8 5 72 5 8 10 6 5 5 11 6 7 63 0 135 135
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:

  1. Paweł Kęsik (51,8)
  2. Zygmunt Olejniuk (52,1)
  3. Mariusz Bajus (52,5)
  4. Dariusz Żyliński (54)
  5. Piotr Kantorski (55)
  6. Piotr Falewicz (55,2)
  7. Rafał Rejniak (56)
  8. Zenek Gralak (56,5)
  9. Piotr Słojewski (58)
  10. Jarosław Wojnowski (58,1)
  11. Janusz Rutkowski (62,2)
  12. Piotr Wesołek (63,2)
  13. Krzysztof Solecki (63,6)
  14. Adam Chmieliński (65,5)
  15. Arkadiusz Płaszczykowski (66,1)
  16. Adam Tokarz (67)
  17. Stanisław Gaca (67,7)
  18. Krzysztof Stencel (69)
  19. Mikołaj Lewandowski (70,6)
  20. Andrzej Malingowski (74)
  21. Grzegorz Sołtan (74)
  22. Sławomira Malingowska (80)
  23. Rafał Krug (88)
  24. Władysław Prawda (88)
  25. Wiesława Malendowicz (110)
  26. Wojciech Wycech (135)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *