Piotr Słojewski najlepszym graczem sezonu 2019!

Ustanawiając nowy rekord pola Piotr dodatkowo zwiększył swoją olbrzymią przewagę, zamykając cykl turniejów z wynikiem aż o 25 uderzeń lepszym od najbliższego konkurenta.

O drugim miejscu zdecydowała dogrywka, w której Adam Pawlonka pokonał Mariusza Bajusa.

W klasyfikacji netto zwyciężył Adam Tokarz z 0,4 pkt przewagi nad Marcinem Łabentowiczem. Trzeci był Maciej Narloch.

W konkursie Birdie Master organizowanym przez Andrzeja Machulskiego zwyciężył Piotr Słojewski, który w sześciu turniejach cyklu zagrał 13 birdie.

W sumie we wszystkich turniejach cyklu wystartowało 52 graczy, z czego 23 zagrało w przynajmniej 4 turniejach pozwalających na klasyfikację.

Olszewka Cup 2019 – klasyfikacja brutto
Msc Gracz 11.05 8.06 13.07 10.08 14.09 12.10 Starty Wynik
1 Piotr Słojewski 60 62 62 62 64 55 6 239
2 Adam Pawlonka 67 66 74 62 69 80 6 264
3 Mariusz Bajus 67 66 63 68 71 5 264
4 Piotr Wesołek 72 72 67 61 67 72 6 267
5 Waldemar Badowski 68 66 63 71 70 5 267
6 Piotr Lorenc 73 70 62 67 73 73 6 272
7 Janusz Rutkowski 73 65 69 77 69 5 276
8 Piotr Kantorski 64 75 76 70 70 5 279
9 Adam Tokarz 70 72 91 86 68 72 6 282
10 Marcin Łabentowicz 79 75 70 70 68 77 6 283
11 Jarosław Michalski 69 72 75 68 78 5 284
12 Krzysztof Różewicki 66 73 82 75 72 77 6 286
13 Janusz Burdak 75 69 70 78 75 5 289
14 Paweł Kęsik 78 75 73 74 74 71 6 292
15 Maciej Narloch 78 71 92 70 76 77 6 294
16 Piotr Falewicz 78 75 72 84 72 5 297
17 Zenek Gralak 77 72 67 85 84 5 300
18 Ryszard Różewicki 78 77 77 78 84 73 6 305
19 Marcin Schmidt 81 84 76 76 78 5 311
20 Jan Doppke 79 71 84 84 79 5 313
21 Stanisław Gaca 80 76 87 85 83 5 324
22 Vitalii Katsedan 81 81 86 79 4 327
23 Piotr Tobolski 82 81 79 87 4 329
24 Rafał Rejniak 70 93 80 87 4 330
25 Bogdan Winowski 99 98 87 94 4 378
26 Karol Falewicz 105 103 102 102 101 5 408
27 Dariusz Żyliński 71 71 72 3
28 Jerzy Litwiniuk 74 70 74 3
29 Piotr Grzybek 74 76 77 3
30 Grzegorz Sołtan 85 80 72 3
31 Janina Litwiniuk 77 84 80 3
32 Bogusław Dąbrowski 77 90 93 3
33 Andrzej Machulski 89 91 88 3
34 Julian Gruchalski 104 109 107 3
35 Marek Bożic 67 65 2
36 Arkadiusz Płaszczykowski 62 76 2
37 Zygmunt Olejniuk 70 74 2
38 Adam Iwanowicz 67 85 2
39 Adam Chmieliński 72 87 2
40 Aleksander Sumara 73 92 2
41 Adam Roś 88 87 2
42 Krzysztof Solecki 93 84 2
43 Wiktor Jachimowski 110 108 2
44 Kasper Płaszczykowski 59 1
45 Filip Wojnowski 69 1
46 Andrzej Malingowski 71 1
47 Paweł Bazyly 71 1
48 Henryk Rapca 77 1
49 Jarosław Wojnowski 78 1
50 Bogusław Wawer 80 1
51 Mikołaj Lewandowski 80 1
52 Andrzej Czech 82 1
53 Tony Briggs 83 1
54 Maciej Roś 87 1
55 Karina Wojtecka-Czech 95 1
56 Sławomira Malingowska 101 1
57 Tomasz Kubiak 101 1
58 Jan Górny 111 1
59 Konrad Górny 122 1
Olszewka Cup 2019 – klasyfikacja netto
Msc Gracz 11.05 8.06 13.07 10.08 14.09 12.10 Starty Wynik
1 Piotr Słojewski 57,1 57,8 57,6 57,4 59,3 50 6 222,1
2 Adam Tokarz 55,6 56,5 75,4 68,5 49,2 61 6 222,3
3 Marcin Łabentowicz 64 59 53,7 56 54 65 6 222,7
4 Maciej Narloch 61,1 53,3 77 52,9 62 62,4 6 229,3
5 Piotr Lorenc 62,2 57,7 49,5 62 67,4 66,3 6 231,4
6 Marcin Schmidt 61,9 64,3 55,5 56 58 5 231,4
7 Waldemar Badowski 59 56,7 53,6 64 62,2 5 231,5
8 Piotr Wesołek 63,3 62,6 56,9 50,8 63 67,3 6 233,3
9 Paweł Kęsik 66,2 61,7 59,1 59,8 59,4 56,1 6 234,4
10 Zenek Gralak 59,5 52,7 51 74 71,2 5 234,4
11 Krzysztof Różewicki 50,5 63,5 71,7 63,1 59,4 64,1 6 236,5
12 Vitalii Katsedan 59 58,7 63,4 55,7 4 236,8
13 Janusz Rutkowski 73 51,1 60 67,6 58,4 5 237,1
14 Bogdan Winowski 63 62 51 63 4 239
15 Adam Pawlonka 60,6 61 68,5 55,2 63 73,3 6 239,8
16 Ryszard Różewicki 64,1 61,9 61,3 61,8 67,2 55,1 6 240,1
17 Jan Doppke 59,7 51,3 69 67,7 61,5 5 240,2
18 Piotr Falewicz 65,2 61,3 57,8 69,6 56,2 5 240,5
19 Mariusz Bajus 62 60,4 57 61,9 64,3 5 241,3
20 Piotr Tobolski 61 59,3 57 64,9 4 242,2
21 Jarosław Michalski 59,5 62,1 64,5 56,6 66,5 5 242,7
22 Janusz Burdak 65 58,1 58,9 66,6 62,5 5 244,5
23 Piotr Kantorski 64 67 66,9 59,8 59,4 5 250,1
24 Stanisław Gaca 65 59,1 69,8 66,4 63,4 5 253,9
25 Rafał Rejniak 48 80 64,6 70,7 4 263,3
26 Karol Falewicz 74,6 70,7 68,2 67 65 5 270,9
27 Dariusz Żyliński 58,5 58,2 59 3
28 Andrzej Machulski 65 66,1 62,1 3
29 Jerzy Litwiniuk 63,8 70 62,4 3
30 Piotr Grzybek 59 63 77 3
31 Grzegorz Sołtan 85 53,2 72 3
32 Bogusław Dąbrowski 77 71,7 73,1 3
33 Janina Litwiniuk 77 84 64,9 3
34 Julian Gruchalski 104 73 71 3
35 Zygmunt Olejniuk 55,7 60 2
36 Adam Iwanowicz 47,7 74 2
37 Adam Chmieliński 53 71 2
38 Arkadiusz Płaszczykowski 50,4 76 2
39 Marek Bożic 67 65 2
40 Krzysztof Solecki 75,3 64,4 2
41 Adam Roś 88 55 2
42 Aleksander Sumara 62 92 2
43 Wiktor Jachimowski 74 108 2
44 Mikołaj Lewandowski 44 1
45 Andrzej Malingowski 45 1
46 Bogusław Wawer 49 1
47 Kasper Płaszczykowski 59 1
48 Jarosław Wojnowski 64 1
49 Tomasz Kubiak 69 1
50 Filip Wojnowski 69 1
51 Paweł Bazyly 71 1
52 Henryk Rapca 77 1
53 Sławomira Malingowska 80 1
54 Andrzej Czech 82 1
55 Tony Briggs 83 1
56 Maciej Roś 87 1
57 Karina Wojtecka-Czech 95 1
58 Jan Górny 111 1
59 Konrad Górny 122 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *