Piotr Słojewski najlepszym graczem sezonu!

Zwycięstwem na październikowym turnieju Piotr Słojewski przypieczętował swój triumf w tegorocznej edycji Olszewka Cup.

Drugie miejsce zajął Adam Pawlonka, trzecie Waldemar Badowski.

O pierwszym miejscu w klasyfikacji netto zadecydowała dogrywka w której Stanisław Gaca pokonał Macieja Narlocha. Trzecie miejsce zajął Adam Tokarz.

W konkursie Birdie Master prowadzonym przez Andrzeja Machulskiego, puchar razem z bonem ufundowanym przez Bogigolf otrzymał Mariusz Bajus.

Olszewka Cup 2018 – klasyfikacja brutto
Msc Gracz 12.05 9.06 14.07 11.08 8.09 13.10 Starty Wynik
1 Piotr Słojewski 66 62 57 63 69 61 6 243
2 Adam Pawlonka 72 61 60 64 74 5 257
3 Waldemar Badowski 74 69 66 65 71 66 6 266
4 Piotr Wesołek 69 62 70 68 70 5 269
5 Paweł Kęsik 65 71 67 74 70 68 6 270
6 Mariusz Bajus 74 70 70 75 61 70 6 271
7 Piotr Falewicz 76 75 69 67 68 76 6 279
8 Adam Tokarz 70 84 86 71 69 69 6 279
9 Jarosław Michalski 78 68 64 69 4 279
10 Krzysztof Różewicki 77 75 70 74 73 79 6 292
11 Zygmunt Olejniuk 75 77 70 70 4 292
12 Janusz Rutkowski 72 80 82 72 69 5 293
13 Piotr Lorenc 76 77 67 74 4 294
14 Ryszard Różewicki 82 87 68 72 82 74 6 296
15 Zenek Gralak 84 71 72 77 84 5 304
16 Piotr Tobolski 84 76 75 80 87 82 6 313
17 Maciej Narloch 87 80 76 93 72 5 315
18 Marcin Łabentowicz 87 78 81 79 4 325
19 Stanisław Gaca 85 90 92 85 85 71 6 326
20 Andrzej Machulski 99 88 81 87 82 5 338
21 Andrzej Malingowski 87 97 82 84 4 350
22 Bogusław Dąbrowski 91 89 87 93 86 5 353
23 Karol Falewicz 111 95 82 111 106 5 394
24 Janusz Burdak 76 70 66 3
25 Jerzy Litwiniuk 70 73 74 3
26 Krzysztof Solecki 86 72 77 3
27 Jan Doppke 84 77 79 3
28 Adam Iwanowicz 86 81 75 3
29 Sławomira Malingowska 79 88 77 3
30 Grzegorz Sołtan 83 81 92 3
31 Aleksander Sumara 95 95 71 3
32 Wiktor Jachimowski 119 103 114 3
33 Paweł Bazyly 64 72 2
34 Jarosław Wojnowski 73 75 2
35 Piotr Grzybek 81 72 2
36 Piotr Kantorski 77 84 2
37 Rafał Rejniak 89 80 2
38 Tomasz Kubiak 111 108 2
39 Oskar Pawlonka 64 1
40 Dariusz Żyliński 68 1
41 Henryk Rapca 68 1
42 Arkadiusz Płaszczykowski 68 1
43 Janina Litwiniuk 70 1
44 Maciej Szuszek 71 1
45 Andrzej Czech 73 1
46 Jarosław Płatek 75 1
47 Filip Wojnowski 76 1
48 Marcin Schmidt 83 1
49 Bogusław Wawer 87 1
50 Wojciech Ziółkowski 94 1
51 Karina Wojtecka-Czech 97 1
52 Jakub Wawer 111 1
Olszewka Cup 2018 – klasyfikacja netto
Msc Gracz 12.05 9.06 14.07 11.08 8.09 13.10 Starty Wynik
1 Stanisław Gaca 56,6 61,5 62,9 55,2 56 42 6 209,8
2 Maciej Narloch 56,8 49,7 53 73 50,3 5 209,8
3 Adam Tokarz 52,7 70 70,6 54,1 54 56 6 216,8
4 Mariusz Bajus 60,9 56,4 56,4 61,4 46,9 66 6 220,6
5 Janusz Rutkowski 53 64 65,2 54,3 53 5 224,3
6 Bogusław Dąbrowski 91 54 54 62 54,4 5 224,4
7 Piotr Tobolski 59 50,7 56 61 67,5 61,3 6 226,7
8 Andrzej Machulski 69,1 56,8 49,7 63 57,3 5 226,8
9 Adam Pawlonka 63,6 51,8 55 60 69,6 5 230,4
10 Piotr Słojewski 63,2 58,5 53,2 62 67,4 58,3 6 232
11 Piotr Falewicz 65,8 63,8 57 54,9 57 64,9 6 232,7
12 Zenek Gralak 63,2 49,5 58 62,8 69,1 5 233,5
13 Waldemar Badowski 67,9 61,7 58,1 56,9 62,8 57,1 6 233,8
14 Piotr Wesołek 58,8 51,5 64 61,2 62,7 5 234,2
15 Jarosław Michalski 66,1 55,1 52 61 4 234,2
16 Ryszard Różewicki 64,5 68,6 48,3 61 70,5 61 6 234,8
17 Paweł Kęsik 65 62 57,4 64,3 59,5 57,1 6 236
18 Krzysztof Różewicki 64,5 61,6 56 60 58,6 64,3 6 236,2
19 Zygmunt Olejniuk 61,7 63,1 55,4 56 4 236,2
20 Piotr Lorenc 61 61,5 50,9 64 4 237,4
21 Andrzej Malingowski 63,7 72,9 56,2 58,2 4 251
22 Karol Falewicz 76,8 59 46 87 78,9 5 260,7
23 Marcin Łabentowicz 77,2 66,1 68,1 64,9 4 276,3
24 Janusz Burdak 62,6 55,9 52 3
25 Adam Iwanowicz 64,1 58,3 52,1 3
26 Krzysztof Solecki 69,9 54,5 61 3
27 Jan Doppke 67 58,9 60,6 3
28 Aleksander Sumara 95 59 35 3
29 Jerzy Litwiniuk 62,2 64,6 64,7 3
30 Sławomira Malingowska 79 65 53,1 3
31 Grzegorz Sołtan 83 54 67 3
32 Wiktor Jachimowski 85,6 67 78 3
33 Paweł Bazyly 64 65 2
34 Jarosław Wojnowski 73 58 2
35 Rafał Rejniak 55,2 80 2
36 Piotr Kantorski 67,4 73,3 2
37 Piotr Grzybek 81 72 2
38 Tomasz Kubiak 111 108 2
39 Maciej Szuszek 35 1
40 Filip Wojnowski 57,6 1
41 Jarosław Płatek 59,9 1
42 Oskar Pawlonka 64 1
43 Marcin Schmidt 65,3 1
44 Henryk Rapca 68 1
45 Dariusz Żyliński 68 1
46 Arkadiusz Płaszczykowski 68 1
47 Janina Litwiniuk 70 1
48 Andrzej Czech 73 1
49 Bogusław Wawer 87 1
50 Wojciech Ziółkowski 94 1
51 Karina Wojtecka-Czech 97 1
52 Jakub Wawer 111 1

2 komentarze

  1. piotrwesolek

    gratulacje, gratulacje i jeszcze raz gratulacje !
    szczególnie dla stasia za dokonanie prawie nie możliwego…
    jadnak można…..
    Łukasz poproszę o aktualizacje ohcp, dziękuję i pozdrawiam

  2. Łukasz

    Proszę o unikanie krzyczenia w komentarzach, dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.