Kasper Płaszczykowski wygrał październikowy turniej

Po dogrywce, w której pokonał Piotra Wesołka, Kasper Płaszczykowski zwyciężył w ostatniej odsłonie Olszewka Cup 2016. O trzecim miejscu również zadecydowała dogrywka, w której Piotr Słojewski pokonał Pawła Kęsika.

W klasyfikacji netto wygrał Janusz Rutkowski, drugi był Andrzej Malingowski, trzeci Piotr Tobolski.

W konkursie „Nearest to the pin” zwyciężył Piotr Lorenz.

Pełna tabela wyników:

Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Kasper Płaszczykowski 3 3 3 5 4 3 3 3 3 30 3 4 5 4 4 4 3 4 3 34 4.0 64 60
2 Piotr Wesołek 4 4 4 3 4 4 3 4 3 33 2 4 4 4 4 3 4 3 3 31 11.3 64 52,7
3 Piotr Słojewski 3 3 3 4 5 3 3 6 3 33 4 3 5 4 5 3 3 4 3 34 6.0 67 61
4 Paweł Kęsik 3 4 4 5 3 3 4 4 4 34 3 3 3 5 4 4 3 5 3 33 12.8 67 54,2
5 Henryk Rapca 3 4 3 4 4 6 2 4 4 34 3 4 3 4 5 3 3 5 4 34 15.2 68 68
6 Waldemar Badowski 4 4 4 4 4 4 2 4 4 34 6 3 3 4 4 3 4 4 4 35 8.0 69 61
7 Piotr Falewicz 4 3 4 4 4 3 3 3 4 32 4 6 3 3 4 3 5 4 7 39 6.0 71 65
8 Jerzy Litwiniuk 5 4 4 5 3 4 4 5 4 38 3 5 4 5 3 3 4 4 3 34 5.0 72 67
9 Arkadiusz Płaszczykowski 5 3 3 4 5 4 3 6 4 37 4 6 3 4 4 4 5 3 2 35 11.0 72 61
10 Marcin Łabentowicz 6 5 5 5 4 4 3 4 3 39 3 5 4 5 3 5 2 4 3 34 14.7 73 58,3
11 Andrzej Malingowski 3 3 4 4 4 5 4 4 5 36 3 5 3 6 5 4 4 4 4 38 20.0 74 54
12 Adam Pawlonka 3 6 2 6 5 5 6 6 3 42 4 3 4 4 4 3 4 2 5 33 6.0 75 69
13 Piotr Damski 4 4 5 4 4 4 3 6 4 38 3 4 4 6 5 4 4 4 3 37 17.0 75 58
14 Piotr Lorenc 4 3 5 8 6 5 3 4 3 41 5 3 3 5 5 4 3 4 3 35 14.4 76 61,6
15 Marcin Schmidt 11 3 3 4 4 3 5 3 3 39 5 4 3 8 3 3 3 4 4 37 21.7 76 54,3
16 Janusz Rutkowski 4 5 5 5 5 4 6 5 4 43 4 4 4 5 4 4 2 4 5 36 27.0 79 52
17 Piotr Tobolski 3 4 4 6 5 4 7 6 3 42 3 5 5 4 4 5 4 4 4 38 25.9 80 54,1
18 Filip Wojnowski 4 6 5 7 3 5 6 4 4 44 6 4 4 5 3 5 4 4 5 40 16.0 84 68
19 Ryszard Różewicki 5 5 6 6 4 4 4 4 3 41 4 8 4 5 5 4 5 4 4 43 15.1 84 68,9
20 Adam Tokarz 6 4 5 7 4 3 2 3 4 38 4 5 4 4 9 5 5 5 5 46 10.4 84 73,6
21 Piotr Kantorski 4 4 3 6 4 4 3 4 4 36 4 4 6 5 5 4 9 7 4 48 14.0 84 70
22 Stanisław Gaca 6 3 6 8 4 4 5 4 3 43 4 8 3 5 5 4 3 8 3 43 27.9 86 58,1
23 Zenek Gralak 4 4 5 5 5 4 4 7 3 41 4 3 7 5 5 4 8 5 4 45 16.6 86 69,4
24 Adam Iwanowicz 6 7 4 4 5 4 3 6 4 43 5 11 4 5 4 4 3 5 5 46 19.6 89 69,4
25 Janina Litwiniuk 4 8 5 9 4 5 5 6 5 51 3 5 4 6 3 5 6 5 3 40 23.3 91 67,7
26 Sławomira Malingowska 9 4 5 5 5 4 4 6 6 48 4 5 4 5 6 5 4 6 4 43 26.0 91 65
27 Andrzej Machulski 4 5 7 5 8 6 4 5 4 48 5 5 5 5 5 5 4 5 5 44 27.2 92 64,8
28 Jan Doppke 4 5 6 7 4 5 6 4 4 45 4 5 4 5 6 5 8 4 6 47 19.8 92 72,2
29 Mariusz Bajus 4 4 7 5 3 4 7 4 3 41 4 11 5 8 5 8 3 3 4 51 14.0 92 78
30 Bogdan Winowski 5 6 4 6 6 8 4 4 3 46 4 6 7 9 7 4 5 9 5 56 36.0 102 66
31 Karol Falewicz 5 5 7 7 6 4 7 5 6 52 3 8 4 10 7 6 5 6 4 53 32.0 105 73
32 Gustaw Kaczmarek 5 5 5 7 8 4 9 7 8 58 5 7 4 6 7 5 11 6 7 58 36.0 116 80
33 Julian Gruchalski 6 7 5 9 7 4 6 6 5 55 8 7 6 7 6 8 7 7 6 62 0 117 117
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:

1. Janusz Rutkowski (52)
2. Piotr Wesołek (52,7)
3. Andrzej Malingowski (54)
4. Piotr Tobolski (54,1)
5. Paweł Kęsik (54,2)
6. Marcin Schmidt (54,3)
7. Piotr Damski (58)
8. Stanisław Gaca (58,1)
9. Marcin Łabentowicz (58,3)
10. Kasper Płaszczykowski (60)
11. Arkadiusz Płaszczykowski (61)
12. Piotr Słojewski (61)
13. Waldemar Badowski (61)
14. Piotr Lorenc (61,6)
15. Andrzej Machulski (64,8)
16. Sławomira Malingowska (65)
17. Piotr Falewicz (65)
18. Bogdan Winowski (66)
19. Jerzy Litwiniuk (67)
20. Janina Litwiniuk (67,7)
21. Henryk Rapca (68)
22. Filip Wojnowski (68)
23. Ryszard Różewicki (68,9)
24. Adam Pawlonka (69)
25. Adam Iwanowicz (69,4)
26. Zenek Gralak (69,4)
27. Piotr Kantorski (70)
28. Jan Doppke (72,2)
29. Karol Falewicz (73)
30. Adam Tokarz (73,6)
31. Mariusz Bajus (78)
32. Gustaw Kaczmarek (80)
33. Julian Gruchalski (117)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.