Adam Pawlonka wygrał trzeci turniej w sezonie

Dwoma uderzeniami Adam Pawlonka wygrał po raz trzeci w tegorocznej edycji Olszewka Cup. Drugie miejsce zajął Piotr Słojewski, trzeci Darri Bohra, który wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji całego cyklu.

W kategorii netto zwyciężył Piotr Kantorski. O drugim miejscu zadecydowała dogrywka między Marleną Szumko a Waldemarem Badowskim, wygrana przez Waldka.

Adam odbiera nagrodę z rąk Prezesa

Adam odbiera nagrodę z rąk Prezesa

Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Adam Pawlonka 4 5 3 4 4 3 3 4 3 33 2 3 3 4 3 4 3 3 3 28 6.0 61 55
2 Piotr Słojewski 4 3 4 4 3 3 3 4 3 31 3 3 4 4 4 3 3 5 3 32 3.7 63 59,3
3 Darri Bohra 2 5 3 4 4 4 4 5 3 34 3 3 3 4 4 4 3 4 3 31 6.0 65 59
4 Waldemar Badowski 3 4 5 4 4 4 2 4 7 37 3 3 4 3 4 4 3 4 3 31 13.0 68 55
5 Janusz Burdak 3 4 3 4 4 4 3 4 3 32 3 4 4 5 4 5 3 4 4 36 10.0 68 58
6 Paweł Kęsik 3 4 3 6 3 2 4 4 2 31 5 3 3 6 5 4 4 4 3 37 6.7 68 61,3
7 Marlena Szumko 5 5 4 4 4 4 3 5 2 36 3 3 3 5 4 3 4 4 4 33 14.0 69 55
8 Henryk Rapca 3 5 4 4 4 4 4 5 4 37 4 3 3 5 3 4 3 4 4 33 10.0 70 60
9 Arkadiusz Płaszczykowski 4 6 8 5 3 3 3 2 3 37 4 4 3 4 3 4 3 5 4 34 6.8 71 64,2
10 Kasper Płaszczykowski 4 3 4 5 2 4 4 4 4 34 9 3 4 4 3 4 3 4 3 37 6.3 71 64,7
11 Jarosław Michalski 3 3 4 5 3 5 7 4 5 39 2 4 4 7 4 3 3 3 3 33 5.9 72 66,1
12 Piotr Falewicz 4 4 4 5 4 3 4 3 3 34 4 4 4 5 4 4 7 3 4 39 15.9 73 57,1
13 Piotr Wesołek 4 3 5 8 3 4 5 4 4 40 4 5 3 3 4 5 4 3 3 34 10.0 74 64
14 Adam Tokarz 4 3 3 4 4 4 4 5 4 35 5 6 4 5 5 4 4 3 3 39 14.0 74 60
15 Paweł Bazyly 5 3 3 6 4 4 3 5 4 37 4 4 5 3 4 4 5 5 4 38 4.1 75 70,9
16 Zygmunt Olejniuk 3 3 4 4 5 4 3 4 4 34 4 3 5 4 5 4 8 4 4 41 15.5 75 59,5
17 Wojciech Dutkowski 4 6 4 4 3 4 4 7 4 40 5 3 6 3 4 3 4 4 4 36 15.0 76 76
18 Krzysztof Solecki 3 6 5 5 4 6 5 5 4 43 4 4 3 7 4 3 3 3 3 34 18.9 77 77
19 Ryszard Kaczmarek 3 4 3 4 6 4 4 6 5 39 4 3 7 5 3 3 5 4 4 38 21.6 77 55,4
20 Marcin Schmidt 5 3 4 6 5 3 6 3 4 39 3 7 4 5 4 3 5 3 4 38 18.8 77 58,2
21 Zenek Gralak 5 4 4 5 4 8 4 5 3 42 2 4 4 4 4 5 6 5 3 37 19.1 79 59,9
22 Marcin Gorbacz 4 3 6 6 6 5 5 6 3 44 5 3 4 5 4 5 5 3 3 37 22.0 81 59
23 Piotr Kantorski 4 5 7 5 5 5 5 5 4 45 4 4 4 6 4 5 5 3 4 39 30.8 84 53,2
24 Ryszard Różewicki 5 5 6 6 4 4 6 6 6 48 3 4 4 5 4 4 8 5 3 40 18.0 88 70
25 Marek Chamera 5 8 5 4 4 4 5 7 3 45 4 3 5 6 6 7 5 5 5 46 26.0 91 65
26 Stanisław Gaca 3 5 5 5 5 5 8 7 5 48 4 5 4 6 5 5 4 6 5 44 26.0 92 66
27 Gustaw Kaczmarek 4 6 5 6 8 5 7 3 7 51 4 5 6 4 4 5 4 6 4 42 35.2 93 57,8
28 Michał Jachimowski 4 4 4 6 8 5 4 6 5 46 7 5 5 6 6 4 5 5 4 47 35.6 93 93
29 Andrzej Machulski 3 5 8 6 4 5 4 4 7 46 6 7 4 5 6 3 5 6 5 47 21.0 93 72
30 Karol Falewicz 4 6 4 7 6 4 5 6 6 48 6 4 6 6 5 5 8 5 4 49 30.9 97 66,1
31 Wiktor Jachimowski 6 6 7 5 6 5 5 5 5 50 5 7 5 10 6 5 3 5 4 50 33.0 100 67
32 Łukasz Horodecki WD
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:

1. Piotr Kantorski (53,2)
2. Waldemar Badowski (55)
3. Adam Pawlonka (55)
4. Marlena Szumko (55)
5. Ryszard Kaczmarek (55,4)
6. Piotr Falewicz (57,1)
7. Gustaw Kaczmarek (57,8)
8. Janusz Burdak (58)
9. Marcin Schmidt (58,2)
10. Marcin Gorbacz (59)
11. Darri Bohra (59)
12. Piotr Słojewski (59,3)
13. Zygmunt Olejniuk (59,5)
14. Zenek Gralak (59,9)
15. Henryk Rapca (60)
16. Adam Tokarz (60)
17. Paweł Kęsik (61,3)
18. Piotr Wesołek (64)
19. Arkadiusz Płaszczykowski (64,2)
20. Kasper Płaszczykowski (64,7)
21. Marek Chamera (65)
22. Stanisław Gaca (66)
23. Jarosław Michalski (66,1)
24. Karol Falewicz (66,1)
25. Wiktor Jachimowski (67)
26. Ryszard Różewicki (70)
27. Paweł Bazyly (70,9)
28. Andrzej Machulski (72)
29. Wojciech Dutkowski (76)
30. Krzysztof Solecki (77)
31. Michał Jachimowski (93)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.