7

Adam Pawlonka wygrał czerwcowy turniej

Żar lejący się z nieba nie przeszkodził Adamowi w zagraniu 62 uderzeń i zdobyciu pierwszego miejsca. Drugie miejsce zajął Piotr Słojewski, trzeci był Witek Piechaczyk.

Adam Pawlonka puttuje na greenie dziewiątego dołka

Adam Pawlonka puttuje na greenie dziewiątego dołka

Nagrodę za pierwsze miejsce w klasyfikacji netto po dogrywce z Zygmuntem Olejniukiem odebrała Marlena Szumko. Kolejna dogrywka zdecydowała o trzecim miejscu – Wojciech Dutkowski pokonał Piotra Falewicza.

Pełna tabela wyników:

Msc Gracz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 IN HCP SB SN
1 Adam Pawlonka 3 3 3 4 4 3 4 4 4 32 3 5 3 4 3 3 2 3 4 30 8.5 62 53,5
2 Łukasz Horodecki 3 3 3 4 3 4 3 3 3 29 4 4 4 5 3 3 4 3 4 34 12.0 63 51
3 Piotr Słojewski 4 4 4 4 5 4 3 4 4 36 5 3 4 3 4 2 4 2 4 31 17.3 67 49,7
4 Witold Piechaczyk 5 4 4 4 5 4 3 3 3 35 4 3 4 4 4 4 3 4 3 33 12.6 68 55,4
5 Paweł Kęsik 3 4 2 3 4 3 5 3 3 30 3 4 3 5 5 4 3 8 4 39 8.4 69 60,6
6 Henryk Rapca 4 4 6 5 4 4 3 5 4 39 3 3 4 4 3 3 3 4 4 31 9.9 70 60,1
7 Wojciech Dutkowski 4 7 4 6 3 4 4 4 3 39 3 4 3 4 3 4 3 4 4 32 16.9 71 54,1
8 Piotr Falewicz 3 8 3 5 3 3 4 3 3 35 5 4 5 4 3 3 5 3 4 36 16.9 71 54,1
9 Zygmunt Olejniuk 5 4 3 4 4 4 4 3 2 33 6 4 3 4 4 5 4 4 4 38 17.3 71 53,7
10 Marlena Szumko 4 4 3 4 3 6 5 2 3 34 3 4 6 4 4 3 4 5 5 38 18.3 72 53,7
11 Waldemar Badowski 3 4 3 4 4 4 3 4 4 33 6 4 5 5 5 4 3 3 4 39 14.0 72 58
12 Krzysztof Różewicki 4 3 4 5 4 3 3 4 4 34 5 4 4 7 4 3 6 3 4 40 17.1 74 56,9
13 Krzysztof Solecki 5 4 4 7 4 4 3 3 4 38 4 4 4 5 3 4 4 5 4 37 18.9 75 56,1
14 Paweł Bazyly 4 4 5 4 4 4 4 3 5 37 4 5 7 4 3 4 3 5 5 40 1.4 77 75,6
15 Ryszard Różewicki 5 4 6 9 7 3 5 4 2 45 3 5 3 5 5 3 4 4 3 35 20.7 80 59,3
16 Ryszard Kaczmarek 6 4 4 6 3 4 4 7 4 42 3 4 5 6 4 4 4 4 4 38 21.2 80 58,8
17 Marcin Schmidt 3 6 4 6 4 5 4 5 5 42 4 5 4 5 3 4 4 4 6 39 20.1 81 60,9
18 Piotr Wesołek 5 3 5 4 6 4 8 3 3 41 4 4 7 7 3 4 5 3 4 41 17.0 82 65
19 Adam Tokarz 5 4 4 5 5 4 4 3 5 39 5 10 3 5 4 4 3 4 5 43 13.1 82 68,9
20 Wojciech Chojnacki 3 5 5 5 5 3 3 9 8 46 3 3 6 5 4 4 4 8 3 40 15.0 86 71
21 Jakub Scollan 5 5 4 5 3 6 3 8 5 44 6 4 5 7 5 4 4 5 4 44 22.0 88 66
22 Andrzej Machulski 5 5 5 5 4 6 4 8 4 46 4 5 4 4 5 4 6 5 6 43 30.3 89 58,7
23 Zenek Gralak 4 5 7 6 4 5 4 3 4 42 3 4 11 7 4 7 5 3 3 47 15.7 89 73,3
24 Sławomira Malingowska 7 5 5 7 6 4 5 5 4 48 4 6 4 5 5 5 5 6 5 45 37.0 93 56
25 Karol Falewicz 5 5 3 7 7 4 4 4 6 45 7 4 5 7 7 5 6 5 6 52 28.6 97 68,4
26 Andrzej Malingowski 4 10 4 4 5 5 4 10 5 51 5 11 4 7 5 5 5 4 4 50 24.0 101 77
27 Stanisław Gaca 5 6 5 6 6 6 13 8 5 60 5 3 4 7 5 5 5 5 4 43 36.0 103 67
Eagle i lepiej Birdie Par Bogey Double bogey i gorzej

Klasyfikacja netto:

1. Piotr Słojewski (49,7)
2. Łukasz Horodecki (51)
3. Adam Pawlonka (53,5)
4. Marlena Szumko (53,7)
5. Zygmunt Olejniuk (53,7)
6. Wojciech Dutkowski (54,1)
7. Piotr Falewicz (54,1)
8. Witold Piechaczyk (55,4)
9. Sławomira Malingowska (56)
10. Krzysztof Solecki (56,1)
11. Krzysztof Różewicki (56,9)
12. Waldemar Badowski (58)
13. Andrzej Machulski (58,7)
14. Ryszard Kaczmarek (58,8)
15. Ryszard Różewicki (59,3)
16. Henryk Rapca (60,1)
17. Paweł Kęsik (60,6)
18. Marcin Schmidt (60,9)
19. Piotr Wesołek (65)
20. Jakub Scollan (66)
21. Stanisław Gaca (67)
22. Karol Falewicz (68,4)
23. Adam Tokarz (68,9)
24. Wojciech Chojnacki (71)
25. Zenek Gralak (73,3)
26. Paweł Bazyly (75,6)
27. Andrzej Malingowski (77)