Sezon ruszył

Pole działa już normalnie, ceny zostawiliśmy zeszłoroczne: 40 złotych za cały dzień, 120 złotych za miesiąc. Zapraszamy!

Pole działa już normalnie, ceny zostawiliśmy zeszłoroczne: 40 złotych za cały dzień, 120 złotych za miesiąc.

Zapraszamy!

13 thoughts on “Sezon ruszył

  • 6 kwietnia 2012 o 07:37
    Permalink

    Niech czas wielkanocny
    utrzyma nasze marzenia w mocy
    a wszystkie nasze życzenia
    aby okazały się do spełnienia …
    aby nie zabrakło nam
    wzajemnej życzliwości …
    abyśmy przez życie kroczyli
    w ludzkiej godności
    a niech symbol Boskiego Odrodzenia będzie dla nas – celem do spełnienia.

    Zdrowych, pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary ,nadziei i miłości.
    Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród bliskich
    oraz Wesołego Alleluja!

  • 7 kwietnia 2012 o 20:55
    Permalink

    Wesołych świąt i udanego dyngusa!!!!

  • 7 kwietnia 2012 o 22:32
    Permalink

    Team Falewicz życzy spokojnych i rodzinnych Świąt. Do zobaczenia na polu.

  • 9 kwietnia 2012 o 01:41
    Permalink

    No i stało się. Podobno baby nie mogą grać w Auguście, a tu masters wygrywa baba- przepraszam bubba/ ale fonetycznie mówią,że baba/. Pozdrowienia . Łukasz -dzięki za podanie strony na której mogłem oglądać Masters / ale jest już 1:40 i jutro pewnie będę nie do życia. /

  • 9 kwietnia 2012 o 11:33
    Permalink

    Emocje do samego końca. Pierwszy strzał Bubby na ostatnim dołku dogrywki do lasu i jego mina – pełna rezygnacji ale skupiona i uderzenie z tego lasu na green – to było coś.
    I ostatni putt kilkanaście centymetrów od dołka – niby formalność. Publiczność szleje a Bubba podchodzi i gestem ręki uspokaja wrzawę. Jakby chciał powiedzieć „takie coś też można spieprzyć. No i ten płacz a w sumie szloch na koniec – musiał być niesamowicie naładowany emocjonalnie. Ja w sumie kibicowałem Mickelsonowi ale niestety w 4 rundzie nie pokazał niczego porywającego..

  • 9 kwietnia 2012 o 11:57
    Permalink

    Wesołych Swiąt. Pozdrawiam – do zobaczenia

  • 9 kwietnia 2012 o 16:24
    Permalink

    Zgadzam się z tobą Andrzeju-emocje do samego końca. Ja zwróciłem jeszcze uwagę na Harringtona- miał chyba tylko jedno albo dwa birdie a pozostałe dołki zagrał na par,ale putty na par miały w większości przypadków tylko po kilka lub kilkanaście centymetrów.

  • 10 kwietnia 2012 o 09:44
    Permalink

    no niestety……komunikat : ” film usuniety”….

  • 10 kwietnia 2012 o 13:17
    Permalink

    Ten hook z lasu to była magia !!!!

  • 11 kwietnia 2012 o 12:46
    Permalink

    hola po dłuższym niesłyszeniu. Życzę udanego otwarcia sezonu.

    Gdybyście zastanawiali się gdzie prowadzić kartę HCP to polecam klub, który z kolegami prowadzimy http://wilanowgolflinks.com/.

    U nas prowadzenie karty HCP , chyba najtaniej w Polsce http://wilanowgolflinks.com/

    Łukasz mam nadzieję, że wybaczysz prywatę ))),

  • 13 kwietnia 2012 o 12:24
    Permalink

    Wybaczam :)