Oficjalnie zamknęliśmy sezon 2010

Tak emocjonującego turnieju jeszcze na naszym polu nie było. Poziom adrenaliny na Zamknięciu Sezonu pobił nawet wszystkie edycje Bydgoszcz Open.

Naprzeciwko siebie stanęły dwie siedmioosobowe drużyny.

7. Kasper Płaszczykowski

Kapitanowie decydowali o podziale drużyn na pary i kolejności startów. W poszczególnych meczach padły następujące wyniki:

Single matchplay:
Paweł Kęsik vs. Paweł Bazyly: zwyciężył Paweł Kęsik

Fourball matchplay:
Arek Płaszczykowski & Waldemar Badowski vs. Zenek Gralak & Ryszard Kaczmarek: remis
Marcin Gorbacz & Piotr Wesołek vs. Adam Pawlonka & Kasper Płaszczykowski: zwyciężyli Adam i Kasper
Łukasz Horodecki & Dariusz Krywanosów vs. Marcin Łabentowicz & Marlena Szumko: remis

Do dogrywki stanęły pary Paweł Kęsik i Łukasz Horodecki vs. Adam Pawlonka i Paweł Bazyly. Pierwsze trzy dołki nie przyniosły rozstrzygnięcia, chociaż na trzecim było blisko, gdy Paweł i Łukasz minimalnie chybili putty na birdie. Niewykorzystane okazje lubią się mścić i o wygranej drużyny B zdecydował czwarty dołek, na którym Paweł Bazyly trafił rewelacyjnego, długiego putta.

Dziękujemy wszystkim, którzy nie przestraszyli się jesiennej pogody i walczyli zaciekle o każdy dołek. Nieobecni mogą żałować, zabawa była przednia a emocje ogromne.