Zapraszamy na Turniej Otwarcia Sezonu

Po kilkukrotnym przekładaniu daty turnieju otwierającego sezon 2009, mogę w końcu podać Wam ostateczną wersję. Prezes raczył zrezygnować z wyjazdu do Pasłęka, więc gramy w najbliższą sobotę, 25. kwietnia. Start, jak zwykle, o dziesiątej.

Dawno nie graliśmy inaczej niż strokeplay, więc tym razem sięgamy po british stableford: double bogey+ – 0, bogey – 1, par – 2, birdie – 3, eagle – 4.

Przypominam, że zawsze w dzień poprzedzający zawody startujący mogą skorzystać z darmowego dnia treningowego.

Przepraszamy za zamieszanie z terminami i serdecznie zapraszamy!

14 thoughts on “Zapraszamy na Turniej Otwarcia Sezonu

  • 18 kwietnia 2009 o 09:38
    Permalink

    Witam serdecznie
    czy w piatek oficjalny trening przed turniejem ??
    pozdrawiam

  • 18 kwietnia 2009 o 09:43
    Permalink

    Zgadza się, tak jak napisałem w wiadomości.

  • 18 kwietnia 2009 o 23:19
    Permalink

    Pomysł ze british stableford – bardzo dobry.
    Upatruję w nim moją szansę na … dobre samopoczucie po turnieju.
    W końcu wszystko jedno czy 5 czy 10 :-))

  • 22 kwietnia 2009 o 06:02
    Permalink

    Bójcie się, ludziska. Wczoraj zacząłem przygotowania do turnieju – 68 uderzeń (życiówka!) i 24 punkty w stable, a to dopiero początek! ;)

  • 22 kwietnia 2009 o 10:42
    Permalink

    witam i gratuluje,zalecam wstrzymac sie od dalszych treningów do czasu rozpoczecie turnieju…….trzeba uwazac na przetrenowanie i zmeczenie materialu -:)
    pozdrowionka dla wszystkich

  • 22 kwietnia 2009 o 12:37
    Permalink

    Lukasz ja balem się już od dłuższego czasu. Teraz to jestem przerażony.

  • 22 kwietnia 2009 o 14:03
    Permalink

    Witam
    Łukasz widzę że kijaszki jednak też pomogły troszeczkę w zrobieniu wyniku no chyba że masz inne zdanie na ten temat. Oby tylko w dzień turnieju wszystko było ok.

  • 22 kwietnia 2009 o 16:44
    Permalink

    Jerry a gdzie widać jak mu kije pomagają ?! ;)

  • 22 kwietnia 2009 o 16:56
    Permalink

    Jerry: Kijaszki robią swoje. Dzisiaj miałem 69 i 23 punkty, więc forma się utrzymuje. Bójcie się! :)

    Arek: może nie pomagają, ale i nie przeszkadzają jak twoje ;)

  • 22 kwietnia 2009 o 17:37
    Permalink

    Pamiętajcie-parafrazując Dick’a-„to wszystko dzieje się tylko w waszych głowach! „

  • 24 kwietnia 2009 o 15:47
    Permalink

    jak tam runda treningowa? ktoś ustrzelił stodołę?