Czerwcowy turniej?

Okazało się, że termin naszego czerwcowego turnieju nakłada się na turniej w Binowie, więc nie moglibyśmy liczyć na pojawienie się w Olszewce większości ze startujących.

Rozwiązaniem może być zagranie turnieju w niedzielę, 10. czerwca – po
turnieju klubu golfowego z Nestle Pacific z Torunia. Najprawdopodobniej
wypadłoby to w okolicach 15. Co Wy na to? Zagłosujcie w sondzie i wypowiedzcie się w komentarzach.

16 thoughts on “Czerwcowy turniej?

  • 27 maja 2007 o 19:20
    Permalink

    10 jest turniej klubowy w Binowie

  • 28 maja 2007 o 19:08
    Permalink

    to moze w ta sobote (2 czerwca),lub piatek (1czerwca)po poludniu,grac przeciez mozna do godziny 21

  • 28 maja 2007 o 21:08
    Permalink

    Najbliższy weekend odpada, przykro mi.

  • 29 maja 2007 o 08:19
    Permalink

    .a może przenieść Turniej na 16 czerwca ???

  • 29 maja 2007 o 08:22
    Permalink

    16 jest lexus w częstochowie.

  • 29 maja 2007 o 08:22
    Permalink

    16 jest lexus w częstochowie

  • 29 maja 2007 o 09:00
    Permalink

    wyglada na to ze jednak piatek popoludniu jest jedynym wolnym terminem-kto za ?

  • 29 maja 2007 o 15:13
    Permalink

    …jestem za ale powątpiewam w sukces

  • 30 maja 2007 o 12:28
    Permalink

    ja tez jestem za niedzielą 15, o ile wiem na lexusa jada prawie wszyscy co do klubowego w binowie to nie jestem pewien,

    chlopaki napiszcie czy wybieracie sie na klubowy bo znajac wasze kobiety tak dzien po dniu to was nie puszcza )))

  • 30 maja 2007 o 22:23
    Permalink

    ok,skoro nie ma wyjscia,niech bedzie niedziela.

  • 31 maja 2007 o 11:17
    Permalink

    Jak to nie ma wyjścia ….
    Można zagrać online w Tiger Woods 07 :-)

  • 1 czerwca 2007 o 15:05
    Permalink

    kto jak obstawia pierwsza trojke?

  • 3 czerwca 2007 o 18:51
    Permalink

    Witam.
    Teraz mam konkretne pytanie kiedy w końcu ma być turniej bo juz nic z tego nie wiem troszczeczkę się zakręciłem ;) Będzie mi miło jak ktoś mi odpowie :)

  • 9 czerwca 2007 o 14:46
    Permalink

    A czytanie ze zrzumieniem :)

  • 28 maja 2007 o 20:42
    Permalink

    …wpisujcie się jeśli jesteście za 2 lub 3 czerwca.

    JA OSOBIŚCIE JESTEM ZA TYM WEEKEND’em

  • 29 maja 2007 o 23:31
    Permalink

    1-go (piątek) mamy imprezę , więc nie będzie czasu na przygotowanie pola na turniej. 2-go (sobota) przygotowania do imprezy w niedzielę, dodatkowo Kornelia i Łukasz jadą na wesele. 15-go i 16-go też mamy imprezy. Pozostaje więc niedziela 10-go godz. 15. Myślę, że to dobry termin, będziecie już „wypoczęci” po Binowie.