Czerwcowy turniej rocznicowy – pytanie!

Na siedemnastego czerwca zaplanowaliśmy turniej, który poza byciem kolejnym ogniwem w tegorocznym cyklu Olszewka Cup 2006 ma być także okazją do świętowania piątej rocznicy otwarcia pola.

Sobota którą wybralismy jest częścią długiego weekendu, zaczynającego się od Bożego Ciała 15 czerwca. Część osób z pewnością wykorzysta tę okazję, by wyjechać gdzieś na parę dni z rodziną i bardziej pasowałby im termin niedzielny, bo nie musieliby przerywać urlopu by zagrać w turnieju.

Dlatego właśnie pytamy, zainspirowani prośbą jednego z graczy:

Czy wygodniej dla większości byłoby gdyby turniej odbył się w sobotę, czy w niedzielę?

Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach.

10 thoughts on “Czerwcowy turniej rocznicowy – pytanie!

  • 4 czerwca 2006 o 18:34
    Permalink

    Nie wiem jeszcze czy bede wtedy w Bydgoszczy ale wstepnie duzo lepszy termin to chyba niedziela!!!!!

  • 5 czerwca 2006 o 08:09
    Permalink

    ja tez zdecydowanie za niedzielą

  • 5 czerwca 2006 o 11:52
    Permalink

    biorąc pod uwagę obecną sytuację polityczną w naszym kraju to niedziela jest po to by się modlić a nie organizować turniej dla snobistycznej grupy kilku zapaleńców

  • 5 czerwca 2006 o 12:35
    Permalink

    widze ze ojciec tadeusz tez przeglada strone olszewki :) moze niech przyjedzie i odprawi msze polowa??

  • 6 czerwca 2006 o 22:30
    Permalink

    Pytanie jest proste i trzeba wyjątkowo dużo złośliwości, aby dorobić do tego ideologie.Być może mały zakompleksiony Par zazdrości ludziom, którzy maja swoja pasję.

  • 10 czerwca 2006 o 18:49
    Permalink

    niedziela jest ok,ale rozumiem ze to bedzie piknik rodzinny?

  • 13 czerwca 2006 o 08:26
    Permalink

    Areczku czytasz w moich myślach !

  • 14 czerwca 2006 o 15:17
    Permalink

    Myślę że niedziela jest bardzo dobrym terminem

  • 21 czerwca 2006 o 23:52
    Permalink

    Łukasz ; ja Cię proszę ; znajdź chwilkę na newsa i zdjęcia w galerii :-)))

  • 26 czerwca 2006 o 12:34
    Permalink

    turnieje co niedziela ? ;)