Czekamy na wiosnę

Ostatnie dwa ciepłe dni narobiły nam nadziei, ale kto wie, czy nie złudnej – zima najwyraźniej nie ma zamiaru odejść i gdy tylko spod topniejącego śniegu pokaże się trawa, zaraz spada więcej tego białego paskudztwa.

Jak widać na zdjęciu śniegu jeszcze pełno – zwłaszcza bunkry są zasypane po brzegi. Mimo to liczymy, że do końca marca słońce osuszy pole i pozwoli w końcu zagrać w terenie.

28 thoughts on “Czekamy na wiosnę

  • 9 marca 2006 o 15:50
    Permalink

    No w koncu nowosci w Olszewce.

  • 9 marca 2006 o 15:53
    Permalink

    Tylko jedna rzecz bym zmienil, a mianowicie terminy turniejow. Dopierow maju pierwszy???
    Przeciez kwiecien tez bywa cieplym miesiacem.
    Niektore pola zaczynaja juz pod koniec marca – oczywiscie uwzgledniajac aspekt pogodowy.
    Pozdrawiam

  • 10 marca 2006 o 13:28
    Permalink

    Na kwiecień planujemy Turniej Otwarcia Sezonu, jednak ze względu na zalegający na polu śnieg i zapowiadane kolejne opady nie możemy w tej chwili ustalić jego daty.

  • 12 marca 2006 o 13:14
    Permalink

    rzeczywiscie dawno sie nic na stronach nie dzialo.

    w zeszlym roku chyba rzeczywiscie zaczelismy w kwietniu

  • 12 marca 2006 o 13:14
    Permalink

    rzeczywiscie dawno sie nic na stronach nie dzialo.

    w zeszlym roku chyba rzeczywiscie zaczelismy w kwietniu

  • 13 marca 2006 o 22:42
    Permalink

    jeśli się nie myle to w Toruniu już na począdku kwietnia ma być turniej otwarcia no chyba że nie dopisze pogoda

  • 17 marca 2006 o 13:35
    Permalink

    a coz mapa nowego pola
    9 dolkow???

  • 17 marca 2006 o 18:00
    Permalink

    właśnie co do pola miało być 9 dołków i chciałbym uzyskać informacje czy w tym sezonie będzie nam dane zagrać na nowym polu ??

  • 19 marca 2006 o 21:43
    Permalink

    prosze o codzienne przedstawianie zdjec ze stanem pola!!juz sie nie moge doczekac….

  • 20 marca 2006 o 09:35
    Permalink

    Arek na razie mozesz sobie obejrzec living golf na CNN w poniedzialki o 22:30. polski sezon pewnie wystartuje w kwietniu (((

  • 20 marca 2006 o 15:01
    Permalink

    Mam pytanie czy bedzie dostepne 9 dolkow w tym sezonie?

  • 21 marca 2006 o 00:35
    Permalink

    dzieki za foto-raport!
    torun zasypany na 30 cm sniegu,wiec olszewka wystartuje pierwsza,ale musi z 9 dolkami-koniecznie!

  • 21 marca 2006 o 22:50
    Permalink

    jeśli się nie myle to w kwietniu do Bydgoszczy na występy przyjeżdza kabaret Ani Mru Mru więc napewno zawitają na pole do Olszewki

  • 23 marca 2006 o 16:11
    Permalink

    Umiesccie juz przynajmniej mape 9 dolkow to bedzie juz mozna sobie planowac zagrania :). Eh dlaczego ta cholerna zima jeszcze trzyma…?

  • 24 marca 2006 o 16:11
    Permalink

    Czy w ten weekend 25-27.03 mozna juz wpasc pomachac kijem???

  • 2 kwietnia 2006 o 14:06
    Permalink

    jak się dowiedziałem w Toruniu rozpoczęcie sezonu zaczyna się 23.04.2006 co do godziny to nie wiem ale chyba tak jak zawsze cos koło 10

  • 10 kwietnia 2006 o 21:17
    Permalink

    podajcie jakie mieliscie wyniki w olszewce w tym sezonie????
    jestem strasznie ciekaw a sam raczej nie za szybko wyladuje u Pana Toka (((

  • 18 kwietnia 2006 o 11:57
    Permalink

    …72,70,71,65,80.68,69.73

  • 19 kwietnia 2006 o 11:25
    Permalink

    Czy przed pierwszym turniejem odbedzie sie turniej otwarcia sezonu???

  • 24 kwietnia 2006 o 00:46
    Permalink

    franki otworzyl driving,sroda,piatek,sobota niedziela od 10 do zmroku.8 zeta koszyk pilek!

  • 24 kwietnia 2006 o 07:30
    Permalink

    a ma jeszcze Amstela za PLN 3???

  • 25 kwietnia 2006 o 20:28
    Permalink

    TommyLee ,Amstela jeszcze nie ma ale nigdy nic nie wiadomo ;)

  • 29 kwietnia 2006 o 21:24
    Permalink

    arek oczywiście że tak :) ha ha ha ha

  • 1 maja 2006 o 09:29
    Permalink

    uff!juz sie balem ze to obsesja ;)

  • 1 maja 2006 o 11:36
    Permalink

    bylismy wczoraj z daddikiem pograc i jest juz calkiem ok, mieciutkie zielone fairwaye sprzyjaja dobrym wynikom.
    hamujace greeny sprawiaja ze wszystkie putty wchodza!!!!

  • 23 kwietnia 2006 o 18:44
    Permalink

    Witam wszystkich
    entuzjastów golfa i tych czynnych i tych tylko ogladających.
    Dzisiaj byłem pierwszy raz w swoim życiu na polu golfowym, pierwszy raz w życiu wykonałem uderzenie z „pełnym” swingiemi wreszcze pierwszy raz w życiu usłyszałam cudowny dźwięk wpadającej piłki (mojej) do dułka. Słuchajcie było świetnie po godzinie prób (kilku ponoć niezłych :-{) )przeszedłem z Radkiem i Marcinem (moi pierwsi nauczyciele) pierwszy raz pole 6 dołków (par 18) uzyskując wynik41 – dla mnie super. Moim zdaniem swietne miejsce, myślę że już można spokojnie grać pogoda była wyśmienita przesympatyczny gospodarz podarował mi garść wskazówek. Rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego czasu, myslę że zacznę w „tego” golfa może narazie jeszcze nie grać ale popykać zawsze można.
    Polecam. Do zobaczenia

  • 28 kwietnia 2006 o 00:43
    Permalink

    „wilson staff”?! jarek czy to juz obcesja? ;)