Koniec Olszewka Cup 2005

• 8 października 2005

Kolejna edycja Olszewka Cup 2005 za nami. Tak jak w zeszłym roku cały cykl turniejów wygrał Krzysztof Pawlik. Drugie miejsce zajął Adam Pawlonka, ustępujący zwycięzcy tylko dwoma punktami, a trzeci był Arkadiusz Płaszczykowski.

15. Radek Pieńkowski 109

W klasyfikacji ogólnej zostało uwzględnionych dziewięciu graczy, którzy rozegrali przynajmniej cztery turnieje w tym sezonie. Pod uwagę były brane cztery najlepsze wyniki.

9. Piotr Falewicz 255

Łącznie w tegorocznych turniejach wystartowało 26 zawodników, z czego czterech zagrało we wszystkich sześciu turniejach: Piotr Falewicz, Witold Piechaczyk, Arkadiusz Płaszczykowski i Piotr Żelazny.

Średnia uderzeń z całego cyklu to 83,43. Najlepsza średnia, to ta z październikowego turnieju (80,5), a najgorsza z lipcowego (86,88).

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Olszewka Cup i zapraszamy do startów w przyszłym roku.

Szczegółowe wyniki z całego cyklu, razem z podsumowaniem są dostepne jako plik PDF i arkusz OpenOffice.org.